Skocz do zawartości

30 km/h - Wkrótce standardem w obszarze zabudowanym?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie zdziwcie sie wszyscy, strefy wejda, czy sie Wam to podoba czy nie, co najwyzej kwestia czasu. I nikt nie bedzie rozwazal, czy dla chlodzonego powietrzem silnkka motocyklowego to zdrowe czy tez nie, czy sie komus spieszy czy nie. Na zachodzie dziala i ma sie dobrze. Lamiacy przepisy sa jak wiadomo proszeni do kasy. W zaleznosci od przegiecia sa punkty ktore skutecznie eliminuja takowych z ruchu publicznego.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ta banda oszołomów ma prawo jazdy i jeździ samochodami czy siedzi w oknie oprata na poduszkach i ze znudzeniem obserwuje świat myśląc komu tu jeszcze życie uprzykrzyć.

Ewentualnie ma immunitet i ma w dupie wszystkie przepisy.

 

 

Z wejściem tego przepisu wydaje mi się, że to zależy od dwóch czynników:

- czy w ten sposób zwiększy się zużycie paliwa a przy okazji do kasy wpadnie więcej pieniędzy z akcyzy

-czy wpływy z mandatów za przekroczenie prędkości będą duże

 

A przeciwstawne jest, że kierowcy zrezygnują z jazdy pojazdami na rzecz rowerów, i wyschnie źródełko z paliwa.

Bardzo trafne spostrzeżenie.

Prawdę mówiąc, gdyby to weszło w życie w moim mieście, również przesiadłbym sie na rower - przynajmiej na cieplejszą porę roku.

 

Swoją drogą wyschnięte źródełko z paliwa na pewno będą próbowali odbić zimą, gdzie cena paliwa znając życie skoczy dużo w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, czytam i czytam i z podziwu jak zwykle wyjsc nie moge. Przesiadanie sie na rower, sprzedanie samochodu, banda debili, nikt nie bedzie sie do przepisow stosowal.

 

Zyje z tym juz dobre 15 jak nie wiecej lat, rower mam, ale jakos ta Zone 30 nie zmusile mnie do sprzedania ani motocykla, ani auta w rodzinie nikt nie narzeka.

 

Wezcie mi wiec mze wytlumaczcie, jak w Niemczech na codzien porusza sie te 85 milionow pojazdow ?

 

Aaaaaaaa, zapomnialem, Niemcy Maja autostrady :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...