Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co do tematu to czy aby nie ma wersji naked SV650 z blokiem na A2?

 

Co do tego "braku mocy" co wyżej, to w pełni popieram przedmówców. No chyba że planujesz jakieś wyścigi czy stunt...

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha lepiej wygląda, ER będzie łatwiejszy w utrzymaniu...

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Czesc chłopaki i dziewczyny :)

Pisałem na tym forum kilka msc temu, teraz naczytalem sie o wiele wiecej i chcialbym abyscie mi pomogli :)

Tydzien temu zrobiłem prawo jazdy a2, uzbierałem 5 tys i chciałbym aby pomogl mi ktos wybrac motocykl, problem jest w tym ze jestem troche wybredny i nie potrafie sie zdecydowac zeby cos mnie zadowolilo w 100%, mówiąc szczegółowo to tak:

Cbr 125 - ładny motocykl, 4 suw brzmi ładnie, minusem są cienkie opony i niezbyt szybko jazda

Nsr 125 - 2 suw, brzmi jak kosiarka troszke, plusem jest predkosc jaka mozna osiagnac jak na 125

Kawasaki ninja 250 r - strasznie podoba mi sie ten motocykl, jedynym minusem jest cena, przyzwoity egzemplarz to okolo 8 tys minimum

Suzuki gs 500 - ciężko znalesc ladny egzemplarz za 5 tys, boje sie tez ze jak kupie stary motocykl to bedzie skarbonka bez dna.

http://www.moto-opinie.info/imagedb/116.jpg - taki wymarzony wyglad gsa

 

Mówiąc ogolnie zawsze chciałem jezdzic na sciagczu bo nielegalnie jezdzilem tylko na scigaczach i strasznie mnie to wciągało, ostatnio zakochalem się w motocyklach takich jak suzuki gs 500 albo suzuki bandit 400.

Zalezy mi zeby motocykl miał moc, oczywiscie nie jakas przesadna jak na pierwsze moto, w miare szerokie opony, nie chce czuc sie jak na rowerze, i zeby mial ladne brzmienie i oczywiscie nie byl skarbonka w ktora trzeba mnostwo kasy wrzucac:)

Myslalem tez o kupieniu jakies pojemnosci 500 czy 600 no ale jednak chce jezdzic legalnie i w tym cały problem no i oczywiscie ograniczenia budżetowe.

Moze ktos z was ma coś ciekawego na sprzedaz tez ?:)

PS: Zalozylem temat w tym miejscu gdyz nie wiedzialem gdzie moge o tym pisac;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz nawet na CBR125 czy NSR skoro masz A2. Za 5000zł bez problemu kupisz takiego GSa w przyzwoitym stanie. Nie patrz na wiek tylko na stan, czasami starszy motocykl będzie w lepszym stanie niż kilka lat młodszy. Możesz rozejrzeć się też za CB500 czy ER5. Bandita 600N też może się uda kupić. Nie wiem jak tam z warunkami na A2 ale zdławienie to raczej nie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gejes się mieści, to byłby zajebisty wybór. Daruj sobie te wszystkie pierdziele typu CBR125, bo szybko Ci się znudzi i będzie brakować mocy. Ja tłukę moją 125 lekko ponad rok, nie powiem, fajna maszyna, prawie bezawaryjna, zrobiłem 20k mil i z jednej strony sobie chwalę, ale z drugiej - brakuje jej niemal wszystkiego. Szerszych opon, masy, mocy, prędkości, zawieszenia, hamulców, dźwięku itp. Jak już masz uprawnienia, to z nich korzystaj i nie ograniczaj się.

PS Było pierdylion razy na forum ;).



No i tak jak Qadrat mówi, może rozejrzyj się za Banditami? Nie wiem jak w Polsce, ale tutaj idzie kupić jeżdżące maszyny za mniej niż 125, trochę wkładu własnego i masz moto na kilka lat. Zdławienie tego to zapewne nie będzie wielki problem.

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz nawet na CBR125 czy NSR skoro masz A2. Za 5000zł bez problemu kupisz takiego GSa w przyzwoitym stanie.

 

Dokładnie, uważam że za 5k kupisz coś przyzwoitego i byłby to dobry wybór patrząc na to co proponowałeś.

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandit sie nie miesci w normach, gs sie miesci . Miałby może ktos z was czas aby pomoc kupic jakis ciekawy, przyzwoity egzemplarz, posszukac na necie i tutaj wstawic?.

No czytalem i zdławieniu ale to raczej dodatkowe koszty, moglby mi ktos to szerzej wytlumaczyc?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej poszukaj gsa do 4 tysięcy, dodatkowy tysiąc będziesz miał na pocztowy serwis. Nigdy nie będzie tak aby motocykl nie wymagał żadnego wkładu. Z jakiego rejonu kraju szukasz?

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gsa ładnego nie znajde za 4000 jestem przekonany, Kujawsko Pomorskie i wszystkie wokół,

 

Takiego do małych poprawek znajdziesz bez problemu. Na początku sezonu byłem z kolegą po GSa dla niego i za 3700zł kupił sprzęt z 1998r, który do wymiany miał tylko przednią oponę oraz klocki hamulcowe. Kawasaki ER5 za takie pieniądze dostaniesz po 2000r :)

 

GSa znaleźliśmy przez forum Suzuki GS, czasami można tam znaleźć sprzęt z dobrych rąk.

Edytowane przez Qadrat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega który trzyma moto u mnie w garażu znalazł GS z 2003r za 4300, silnik ładnie cyka, dodatkowo miał akcesoryjną kanapę (obszytą). Motocykl na wejściu nie wymagał wkładu, teraz kolega zmienił mu napęd i jeździ.

Także można w małej kasie znaleźć coś dobrego.

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałby może ktos z was czas aby pomoc kupic jakis ciekawy, przyzwoity egzemplarz, posszukac na necie i tutaj wstawic?.

 

chłopcze, nie obraź się, ale po takim tekście powinieneś wrócić do rodziców na naukę kultury osobistej. albo lepiej dziadków, bo wyraźnie rodzice nie poradzili sobie z wpojeniem Ci podstawowych zasad

dwa poprzednie Twoje tematy poszły do kosza, bo powtarzasz pytania, na które już są odpowiedzi - tylko jesteś zbyt leniwy na ich znalezienie i przeczytanie. wracasz po paru tygodniach z kolejnym, znów wtórnym. na koniec kręcisz nosem, że nie ma motocykli bo sobie coś wydumałeś, a kiedy ludzie Cię informują że jesteś w błędzie - w szczeniacki i roszczeniowy sposób domagasz się poświęcenia Ci czasu, bo Tobie się nie chce. nie - to jeździj dalej rowerem, póki nie zmądrzejesz...

jsz

 

ps. proponuję również zapoznać się z praktyką zamieszczania ogłoszeń do oceny, żebyś nie miał później pretensji

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...