Jump to content

Chcę wymienić olej w lagach...

Recommended Posts

Marek problem jest w tym ze to ty cały czas się ośmieszasz pisząc byle co w każdym temacie, a jaki masz w tym sens to wybacz ale na to Ci nie odpowiem

Ignoruj mnie. Tak będzie najlepiej dla nas obu.

"Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie wspaniale..."

Jak siadłem pierwszy raz na VTX'a pomyślałem " k.....wa ,tu chyba jest coś zepsute " :biggrin:

Myślę ,ze chyba dla wyglądu ,mają chętnych - bo ładne to są.

b

Po co upijać się i pełzać, jak można zapalić i latać?

• 1 month later...
  • 2 months later...

Z kanapy chcesz zrobić łóżko wodne? Mam 15W i następnym razem zapodam 20W.

No tak, ale Ty nie hamujesz przodem ...

Dyplomata - ktoś, kto potrafi powiedzieć ci "spier...aj", w taki sposób, że czujesz narastające podniecenie przed zbliżającą się podróżą.

Z kanapy chcesz zrobić łóżko wodne? Mam 15W i następnym razem zapodam 20W.

No tak, ale Ty nie hamujesz przodem ...

Przodem hamuje za mnie system - wystarczy. Nigdy nie miałem problemu z nurkowaniem, dlatego pytam.

"Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie wspaniale..."

• 2 years later...

Witam.

Żeby nie zakładać nowego tematu to zapytam tutaj. Czy ktoś z was wymieniał rurę lagi? Muszę ją wymienić ale nie mam pojęcia jak zdjąć tą cześć do której mocuję się przedni błotnik i przekłada ośkę koła jakby ktoś mógłby mi pomóc to byłbym wdzięczny

To jest przykręcone do lagi na klej do gwintów, siedzi tam o-ring i może być jakieś zabezpieczenie ale to musisz obejrzeć odlew czy nie ma żadnej dziurki. Zapodaj dobre foty tego odlewu.

W zasadzie jakbyś miał kupioną rurę to byś pytania nie zadał.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

• 1 month later...

Rozwierć otwory w rurze,żeby włożyć coś grubszego.Potrzebne jest długie ramię,więc albo rurka ,albo brecha.Dolną aluminiową część,jarzmo do zacisku i osi,zamontuj w dobrym imadle przez tzw. miękkie szczęki lub klepki z twardego drewna.Najlepiej robić to w dwie osoby.Jeden non stop grzeje aluminiową część opalarką,nawet w czasie odkręcania,gdyż obniżenie temperatury powoduje ,że klej zaczyna łapać,drugi po podgrzaniu zaczyna odkręcać.To jest drobnozwojny ,prawy gwint,więc analogicznie kręcić w lewo jeśli chce się zdemontować.Rura jest zatopiona ok 7 cm od krawędzi.Trochę trzeba się nakręcić,aby wyszła.Nie ma żadnego zabezpieczającego kołka.Do dzieła :)