Skocz do zawartości

KTM EXC 300 '01 położenie tłoka w GMP


T0mmm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie.

 

Mam problem z EXC 300 z 2001 r. Tlok w GMP nie dochdozi na równo z cylindrem X = ok. 4mm

Wydaje mi sie ze korba jest za krótka - PROX 03.6320 -> jak wpisałem ten nr w google wyskoczyło mi że korba jest od KTM 250SX 00-02 + 250EXC 00-03

Może ktoś to potwierdzić?

Według serwisówki tłok nie ma prawa być poniżej krawedzi cylindra (strona w zalaczniku)

 

 

Motocykl po remoncie nowy nicasil + tłok chyba marki wosser

kompresja 7 barów

 

post-29513-0-72343000-1371632884_thumb.jpg

Edytowane przez T0mmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korba z tego co widze na allegro pasuje od SX 250 do EXC 300.Wydaje mi sie że u Ciebie ktos kupił korbe dobra czyli do SX250/EXC300 tylko że kupił zły rocznik bo na allegro własnie tym sie różnią.Co do 4 mm komora spalania zwiększyła się wiec ciśnienie jest niższe i jest lipaa:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korbowód, który masz jest do 250. Przykto mi, ale z tej mąki chleba nie będzie.

Remonty silników, zawieszeń, tulejowanie, szlify, wymiany korbowodów, naprawa wałów. Mycie gaźników w przemysłowej Myjni Ultradźwiękowej.
Serwisówki do Motocykli
http://serwisowki.ubf.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ze odpowiedz. Motocykl nie mój " rodzynek " z Anglii. Do tego jeszcze wyłamane zęby kosza sprzęgłowego, nie mam pojęcia jak oni to zrobili. Nicasil robiony w czechach nie polecam tłok dociera się miejscami nawet jodełka jakaś dziwna... lepiej dopłacić i inny kraj... Pozdrawiam :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicasil robiony w czechach nie polecam tłok dociera się miejscami nawet jodełka jakaś dziwna...

 

Nie nicasil jest tutaj problemem, tylko regulacja całego silnika. Jodełka jest normalną pozostałością po honowaniu i ona powinna być na powłoce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nicasil jest tutaj problemem, tylko regulacja całego silnika. Jodełka jest normalną pozostałością po honowaniu i ona powinna być na powłoce.

Chodziło mi o to ze jodełka w jednym miejscu mocna w innym słaba, gęsta - rzadka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...