Jump to content

Lokalna ustawka

Recommended Posts

Co jakiś czas ktoś rzuca propozycję żeby spotkać się tam i ówdzie, ale chyba rzadko z tego coś wychodzi...

Proponuję pośmigać wspólnie w okolicach 3Miasta.

• Termin - najbliższa sobota, czyli 22 czerwca
  • Kierunek - nie ma większego znaczenia :biggrin:

Pozostało kilka dni żeby się zorganizować, więc może tym razem się uda jeśli znajda się chętni... :)

do 3Miasta to jest kawałek wypadałoby zorganizować jakieś spotkanie z noclegiem itp. Ale to moje zdanie

Kejti, myślałem bardziej o szybkiej ustawce lokalesów, ale jeśli byłaby taka potrzeba i pojawili się chętni, to zawsze można zorganizować nocleg gdzieś na Kaszubach, w okolicznościach przyrody niepowtarzalnej :biggrin: Pokój dwuosobowy (łazienka, tv, lodówka) za ok. 100 zł (50 zł na osobę) + 15 zł za śniadanie od osoby. Jak widać koszt przyzwoity :)

Podsumowując - wszystko da się załatwić :biggrin:

a no jak całkiem dla lokalsów to luz nie było tematu :)

Ale nie dlatego, że chciałem kogoś wykluczyć, tylko najzwyczajniej wydawało mi się, że nikomu nie będzie się chciało wlec na północ :) Więc jakby co to welcome :biggrin:

Skinner, propozycja jest fajna. Jestem z Elblaga to do 3Miasta żadna odległość :biggrin: . Sorry ale nie mo9gę potwierdzic na 100%. Dopiero jutro koło południa będę wiedział jak z czasem w sobotę. Mam nadzieję ze bedzie więcej chetnych. Masz jakiś konkretniejszy plan na trasę?

Skinner, propozycja jest fajna. Jestem z Elblaga to do 3Miasta żadna odległość :biggrin: . Sorry ale nie mo9gę potwierdzic na 100%. Dopiero jutro koło południa będę wiedział jak z czasem w sobotę. Mam nadzieję ze bedzie więcej chetnych. Masz jakiś konkretniejszy plan na trasę?

To ja akurat w zeszłym tygodniu snułem się w pobliżu Elbląga :biggrin: Dwa baki zjeździłem, bo w okolicach dużo gładkiego asfaltu i miło nawija się kilometry kilometry. Co do kierunku, to jak to mówią - liczy się droga :wink: Mnie to bez różnicy, ale można podjechać nawet gdzieś dalej...

Co do chętnych, to znając życie pewnie temat się rozmyje, ale trzeba próbować... Jakby co, to zostało jeszcze kilka tygodni do końca sezonu :biggrin:

Co jakiś czas ktoś rzuca propozycję żeby spotkać się tam i ówdzie, ale chyba rzadko z tego coś wychodzi...

Proponuję pośmigać wspólnie w okolicach 3Miasta.

• Termin - najbliższa sobota, czyli 22 czerwca
  • Kierunek - nie ma większego znaczenia :biggrin:

Pozostało kilka dni żeby się zorganizować, więc może tym razem się uda jeśli znajda się chętni... :)

Miałem odpowiedzieć ostatecznie wczoraj, ale dopiero dzisiaj wyjaśniło się wszystko. Sorry, ale muszę służbowo jechać w sobotę do W-wy i do tego autem :mad: . Jeśli kiedykolwiek przyjdzie Ci ochota na kolejną próbę "lokalnej ustawki" to ja z góry piszę się na to. Może znajdą się też inni chętni - chociaż jak widać z postów to zapał jest umiarkowany (szacun dla Kejti za samą myśl że może jednak warto się spotkać :))