Skocz do zawartości

Zdjęcia z naszych podróży, wypadów, wypraw motocyklowych.


Tamka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

uch.... no nic do pozazdroszczenia... Ale potem wszystko do normy - zdrowotnie?

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tamka jesteś taka chudziutka jak dasz radę z Blackiem :)

 

bikepics-776128-full.jpg

Gaz lekko chodzi i nie mam problemu a Blackbird nie czuje dyskomfortu, tak mysle. Troche na wiatr musze uwage zwracac I to wszstko. Tak od 120-130 MPH bo chce zwiac i trzeba schowac sie za owiewke. Edytowane przez Tamka

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uch.... no nic do pozazdroszczenia... Ale potem wszystko do normy - zdrowotnie?

Wszystko później bez problemu a i człowiek nabrał trochę pokory.

 

Karola masz jakieś zdjęcia z Bornholmu?

Jak było?

Ja nie dojechałem, ale planuję gdzieś sobie pojechać, tylko w tamtym roku prom kosztował około 400zł, a to dużo paliwa i tak się zastanawiam na razie...

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-16471-0-34182600-1372838619_thumb.jpg

 

To nie Karaiby czy inne Seszele :)

To miasteczko Himare na wybrzeżu Albanii, poniędzy Vlore a Sarande.

Notabene najlepsza winklowa i widokowa trasa jaką jechałem w życiu.

"Beer is proof God loves us and want us to be happy" Benjamin Franklin biggrin.gif.pagespeed.ce.PPA3O6zL_D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia są ale musze je ogarnąć, więc jak się uda to dopiero po weekendzie coś pokaże.

Z tego co pamiętam jak się koleżanka dowiadywała to koszt był 150osoba, 130moto w jedną stronę bez powrotu tego samego dnia... więc cena jest podobna jaka była. My płaciliśmy 150pln w jedna stronę ale byłyśmy bez auta i bez motocykla. Podrózowałyśmy z plecakiem. Startowałyśmy z Kołobrzego. Płynie się ok 4,5h. ;)

Mamy taki plan, aby wrócić tam na motocyklach. Drogi są cudne tak samo jak cała wyspa. Lepiej mieć swój transport bo komunikacja po godzinie 18:00 lekko „umiera”. Ludzie bardzo mili i uprzejmi, na plaży prawie w ogóle nie ma nikogo, ogólnie to drogo (warto zabrać ze sobą jedzenie i alkohol), widoki niezapomniane. Bardzo dobrze rozbudowana infrastruktura turystyczna.

Warto wypożyczyć rower i troszkę sie pomęczyć na nim. Ponad 250km tras rowerowych :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gif12.jpg

 

To nie Karaiby czy inne Seszele :)

To miasteczko Himare na wybrzeżu Albanii, poniędzy Vlore a Sarande.

Notabene najlepsza winklowa i widokowa trasa jaką jechałem w życiu.

 

 

 

 

Himare? Znam to miejsce .Tu jest droga do Himare https://lh4.googleusercontent.com/-SwDPjDIpvbw/ThtjLUxTXuI/AAAAAAAAAyU/Ibd4bDdttvY/w527-h395-no/IMG_0457.JPG

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Przeleciałem tą drogą już ze 3 razy i uważam ją za najfajniejszą z dotychczas zrobionych. Mam filmik z kasku z przelotu serpentynami od Himare do Parku Kombetar i Dukat i Ri - tak ile fabryka dała i konstrukcja Wariata pozwoliła :biggrin:

"Beer is proof God loves us and want us to be happy" Benjamin Franklin biggrin.gif.pagespeed.ce.PPA3O6zL_D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Irus powiedz jak tam na karpatach takim motocyklem.Jak możesz jakiś opis na pw.Cholernie mnie tam ciągnie.Kumple co roku na 10 dni ale 4x4.Spanie gdzie się da rozbic biwak bo nikt sie nie czepia.Przy obsadzie 2 ludków na auto wychodzi im po 500 zet na łba ale micha zabierana z sobą z polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Wymyśliłem prosty, nadrzewny statyw pod aparacik.

Wersja pierwsza zrobiona na bazie paska napędowego od skutera.

d973f51ec9690360med.jpg

6ceb82eeef31cd4bmed.jpg

10c5d8795fdd7ea9med.jpg


Działa super i montuje się to w 5 s. 
Oczywiście regulacja pochylenia aparatu jest na śrubie.


Parę dzisiejszych fotek ze 140km trasy, również z tego statywu. 
Wersja nr 2 będzie zrobiona na bazie paska rozrządu, odwróconego ząbkami na zewnątrz, 
półeczka pod statyw będzie na środku, a całość spinana na drzewie stalową wsuwką z tyłu drzewa. 

b47ca6fe9a9ba311med.jpg

c560ddce7821065dmed.jpg

8d6efee8c4970145med.jpg

4877c1548ef953c6med.jpg

2c48f76e14288d75med.jpg

2aefc3244922d2bdmed.jpg

06d2907671661650med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...