Skocz do zawartości

Koło przednie TTR 600


tomek5700
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam ogromną prośbę, mógłby ktoś kto posiada yamahe TTR 600 Belgarde powiedzieć mi jakie czeście są przy kole przednimjak odkręce te główną śrubę, i wyciągne koło, to u mnie tam od lewej strony stojąc z przodu jest prędkościomierz, później z drugiej strony tulejka taka sama i nic więcej. i jak przykręcam koło to zostaje trochę luzu między lagiem lewym (patrząc od przodu) a tą obudową do prędkościomierza... byłby ktoś tak miły i mi podał wszystkie części jakie tam mają być bo pewnie ma być jakaś podkładka (no i jej wymiary) z Góry bardzo bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

Edytowane przez tomek5700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie mam serwisówkę, tylko nie mam tam żadnego przekroju z podziałem na części :(



ok znalazłem inną serwisówkę, od TT600R myśle że tam będzie podobnie, i chyba problem jest ze złym ustawieniem tego bębenka od prędkościomierza, tam linka ma iść prosto do góry a mi idzie bardzoej na leżąco i za lagiem, a nie tu z przodu, przed nim :) sprawdzę jak wrócę z pracy :) ale jakby ktoś miał informacje dokładnie z tego modelu to prosiłbym podzielenie się nią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok tam też nie widać żadnej podkładki, nie pamiętam właśnie czy jak rozbierałem to koło to czy była tam jakaś podkładka od strony tarczy, między kołem a tą tulejka? ciągle się mi wydaje że tak, ale nigdzie w okolicy gdzie doś chwile to wszystko było położone jej nie widziałem. Jaby ktoś mógł to bardzo proszę o sprawdzenie to tam dosłownie 10min roboty żeby odkręcić tę oś i zobaczyć czy jest coś pod tulejką :) Bardzo bym był wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, chyba wprowadzilem Cie w blad, patrzylem na inny model, dla pewnosci mozesz podac dokladne dane swojego motocykla? Lub po prostu wpisz wpisz tam swoj VIN wtedy masz pewnosc a jezeli w katalogu czesci tego nie bedzie to na 100% nie wystepuje.

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem dokładnie po vin już wcześniej bo właśnie nie było rocznika 2000 , i nie ma tam nic, a tam dosłownie wszystkie części są znaczone tak? każda podkładka, śrubka itd? :)

tak jest wszystkie no i qpa potwierdzil, ze jednak nic tam nie bylo...

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie dzięki wielkie, czyli złe ułożnie dystansu napędu licznika powoduje tę lukę :) za tydzień jak wrócę to to sprawdzę wszystko :) narazie wielkie dzięki za pomoc :) a jeszcze mam takie pytanko , ponieważ nie bardzo mam jak teraz zmierzyć zębatkę tylną, a jak wróce to chciałbym ją wymienić, czy ten model jest odpowiedni do tego motocykla? http://allegro.pl/show_item.php?item=3226191137 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...