Skocz do zawartości

Vance&Hines do Sportstera


Rekomendowane odpowiedzi

A przypadkiem Fuel Pack nie jest do motocykli w wtryskiem??? Ja w swoim mam Gaźnik:)

Nie są zupełnie puste ale powiem szczerze, że do końca się na tym nie znam - w końcu właśnie dlatego chciałem się czegoś tutaj dowiedzieć.

W serwisie i paru innych warsztatach przebąkiwali o wymianie dysz i regulacji gaźnika.

Ma ktoś w tej kwestii doświadczenie?? A może to jakieś bzdury i rzeczywiście nic nie trzeba zmieniać??

Dzięki z góry za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce zainstalowac nowe wydechy StraightShots do Sportstera 1200 c z 2004 roku czy musze cos zmieniac w motocyklu? Oczywiście od strony technicznej.

Zamiast na wydechy V&H to lepiej przepuść kase na panienki, na pewno więcej radochy z tego będziesz miał, poszukaj z używanych Screamin Eagle

 

Zmieniłem na V&H ze Screamin Eagle II ale tylko dlatego, że siore woziłem do lekarza, tak piętę przypaliła o wydech który jest tak, a nie inaczej poprowadzony. Palenie butów było standardem, na buty dla panienek w końcu bym nie wyrobił. Gdyby nie to, nie zamieniłbym Screamin Eagle II na żadnego V&H bądź inny wynalazek.

Zastanów się dobrze.

 

W twoich stronach bywałem za młodu, pole namiotowe w lesie nad jeziorem Serwy, niedaleko Gorczycy. Piękne tereny.

Zdrów.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert masz racje SE pali buty pasażerek. Mojej Ani też obcasy stopiły. Gdybyś mi to powiedział to bym ich od Ciebie nie kupił ;) .

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazja żeby kupić jej teraz nowe szpile, Ania Tobie dziękuję, no tak jak kobieta dziękuje mężczyźnie ;) i każdy jest zadowolony (Ania najbardziej, korzysta podwójnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak:

Chcesz StraightShot-y to je kup i zamontuj, wg mnie koniecznośc to jeszcze filtr powietrza K&N kosztuje coś ponad 200zł ale go już masz na zawsze tylko czyścisz i masz z głowy.

Proste jak ma czym wydychac to przydało by się żeby miał czym i tego powietrza nabrac.

Na 99% nic regulowac nie będziesz musiał, a jak zachce ci się więcej to będziesz bawił się w gaźniki Mikuni HSR 42 i inne kombinacje.

StraightShot-y nie są całkowicie puste ale niewiele w środku mają. Są głośne i to dużo bardziej niż Screamin Eagle, ja osobiście wolę Screamin Eagle bo mają głębszy i bardziej basowy (harleyowy) dzwięk.

Miałem takie w swoim pierwszym sportsterze i w teraźniejszym też takie mam :)
StraightShoty ma kumpel i chwali.

Ale co ja ci będę mówił jakie masz sobie kupic, kup takie jakie tobie się podobają.

There Are No Rules
XLH883 - XL883R - XL1200R - FXDL - KTM RC8 - XL1200X - FLHRSI&FXDBI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmhm Panowie ładnie gadacie:) To jeszcze zapytam na koniec:) Czy po zainstalowaniu wydechó mogą wystąpić jakiekolwiek objawy po których da się zauważyć, że jednak trzeba doregulować gaźnik czy cokolwiek innego?? Może Koledzy dobrze radzicie z tymi wydechami Screamin Eagle, ale sąsiad ma właśnie Sreamin E. w Electrze i powiem wam niezbyt mnie sie podobie:).

Pewnie stanie na Vance&Hines a jakie będą tego skutki zobaczymy:) w Końcu silnik nie odleci.

Pozdr.



Swoja droga jeżeli Kolega z Siennicy był już w moich stronach może warto odwiedzić stare miejsca??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się. Jestem szczęśliwym posiadaczem tłumików Slip Ons V&H. Interesowałem się montażem całego wydechu ale dzwoniąc do H-D w Warszawie - Liberator zostałem poinformowany, że jeżeli zamontuję nowe tłumiki w oryginalnych kolankach na 100% nic nie będę musiał zmieniać nawet filtra powietrza.

Zwłaszcza, że mam model gaźnikowy. Tą samą opinię uzyskałem w firmie Marex Motor gdzie zakupiłem same tłumiki. Mają przyjść w piątek:)

Pozdrawiam wszystkich i dzięki za odpowiedzi:) W razie co są jeszcze DB killery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...