Skocz do zawartości

Oleje Motul i Valvoline, Filtry Hiflo - Sklep ul. Kunickiego 90


Gość Drupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

Sklep internetowy znajduje się tutaj: http://motul.lublin.pl/sklep/?sklep,34

Zamówienia realizowane max 24h od złożenia zamówienia. Wysyłka DPD pobraniowa 22zł.

Jeżeli potrzebna jest faktura - proszę o dopisanie danych w komentarzu przy składaniu zamówienia.
Jeżeli potrzebne są filtry - proszę o podanie modelu motocykla / samochodu w komentarzach.

 

Filtry Hiflo - dostępne od ręki.

Mała promocja. icon_coffee.gif

5% zniżki przy zamówieniu internetowym. Wpisz w komentarzu "Forum Motocyklowe".
5% zniżki przy odbiorze osobistym. Na hasło "Forum Motocyklowe".

 

Dane sklepu, odbiór osobisty:
ul. Kunickiego 90, 20-412 Lublin
Tel: 500 387 337

 

Pozdrawiam

Drupi

Edytowane przez Drupi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

Sklep internetowy znajduje się tutaj: http://motul.l

[...]

Mała promocja. icon_coffee.gif

[...]

Pozdrawiam

Drupi

 

 

I zalozyles konto na tym forum tylko po to, aby wcisnac tu ta parszywa reklame?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ceny, z pewnością odwiedzę.

 

Robcio, co Ty taki zasadniczy?

 

Owszem... dosc mam wszedobylskiej reklamy... wierze, ze Ty fredo rowniez potrafisz sam znalezc olej w dobrej cenie lub uzyskac wiekszy rabat niz 5% na smieszne haslo... jak tak dalej pojdzie, to za chwile zamiast postow tematycznych bedziemy mieli same reklamowe - bo przeciez kazdy cos chce sprzedac :rolleyes:

 

Osobiscie watek ten podciagnalbym pod spam i teleportowalbym go do kosza [iV.31.i] :cool:

Edytowane przez Robcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jeśli produkty są oryginalne- a zakładam, że są- to ceny mają bardzo konkurencyjne, nawet bez rabatu na hasło. W mojej ocenie to nie spam, a bardzo pożądana informacja, spamem nazwałbym wrzutki na tym subforum informacji o zlotach i imprezach, które nikogo nie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Odpowiem pokrótce na pytania.

 

Zarejestrowałem się na Forum by w dziale "Lublin" zaoferować (wg mnie) w dobrej cenie produkty Motul i Valvoline. Ceny detaliczne w lokalnych wiodących sklepach zwanymi "hurtowniami motoryzacyjnymi" są znacznie wyższe. Myślę, że nie jednej osobie ceny przypadną do gustu.

 

Sam jeżdżę bardzo amatorsko crossówką Hondą CRV 450 od wielu lat i wiem, że kiedyś trzeba było płacić sporo za podstawowe płyny eksploatacyjne. Tak że zakupy u mnie pozwolą zaoszczędzić kilka PLN.

 

Czy jest to spam to już zależy od indywidualnego pojęcia. Ale jeżeli u konkurencji olej Motul 5100 10w40 kosztuje 164zł a u mnie 109zł, jest od oficjalnego polskiego dystrybutora, ma zapłaconą akcyzę, wystawiam paragon/f.vat ... to ja nie widzę w tym powodów by traktować taki post jako spam.

 

Tak że zapraszam. Chętnie pomogę, wyjaśnię, dobiorę ... w tematach motoryzacyjnych.

 

Przepraszam tylko, że umieściłem temat w "zloty, przejażdżki - Lublin". Ale nie chciałem pisać tematu na ogólnym. Docelowo chcę dotrzeć Lubelskich motocyklistów. Jeżeli jest jakiś stosowny lubelski dział, to proszę o przeniesienie.

 

Drupi.

Edytowane przez Drupi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie, skąd takie różnice w cenie tego samego produktu w innych sklepach?

Marża i kiepskie ceny u dostawców. My przez ilość sprzedawanych produktów mamy dobre ceny u dostawców i niską marżę. Słowem idziemy na ilość a nie na jednostkowy zarobek. Motula sprzedajemy w ilościach paletowych miesięcznie.

 

Np Niedziałek ma baaardzo dużą marżę.

Edytowane przez Drupi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Np Niedziałek ma baaardzo dużą marżę.

 

Marze musza miec kosmiczne skoro rabat 45% mam u nich bez problemu

 

-------------------------------------------------------

Sorry za brak polskich znakow ale pisze z telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Owszem... dosc mam wszedobylskiej reklamy... wierze, ze Ty fredo rowniez potrafisz sam znalezc olej w dobrej cenie lub uzyskac wiekszy rabat niz 5% na smieszne haslo... jak tak dalej pojdzie, to za chwile zamiast postow tematycznych bedziemy mieli same reklamowe - bo przeciez kazdy cos chce sprzedac :rolleyes:

 

Osobiscie watek ten podciagnalbym pod spam i teleportowalbym go do kosza [iV.31.i] :cool:

zauważyłem kolego już w kilku miejscach, że najlepiej wychodzi ci jedynie skrytykować innych. Ale po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem również jest to dobra informacja. Nie rozumiem Robciu czego oczekujesz od forumowiczów? Widzę, że o zlotach źle, reklamy źle, to co trzeba pisać żeby było dobrze?

 

zauważyłem kolego już w kilku miejscach, że najlepiej wychodzi ci jedynie skrytykować innych. Ale po co?

 

...nie interesuja mnie Wasze problemy z ocena sytuacji - dla mnie spam to spam. I jest na tym forum odpowiednie miejsce na informacje o tym, co i gdzie kupic. Reszta dyskusji jest zbedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...