Skocz do zawartości

300 zatacek Gustava Havla Horice, Czechy


Rekomendowane odpowiedzi

Przestań nudą wieje, nic się nie dzieje, ogólnie nie warto ... a tak na poważnie, pojedziesz raz to już będziesz wracał co roku( ja niestety nie mogę w tym roku ) Taki klimat jaki jest w Horicach ehhh poza tym już chyba jest taki temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza zajebista, tylko proponuje nocleg załatwić dużo wcześniej gdyż jak w zeszłym roku szukaliśmy to cudem trafił sie ostatni domek-rudera :) Chyba, że nie przeszkadza Ci spanie w namiocie to z tym problemów nie powinno być, a nawet jak twierdził Gargamel można rozbić się w centrum wyścigów praktycznie przy zawodnikach i parku maszyn. No i pamiętaj o tym co sam napisałeś-miasto jest zamknięte chyba od godzin rannych do późnopopołudniowych. Z tego co pamiętam chyba już ok 18stej w sobotę można było spokojnie posadzić swoje 4 litery na sprzęt i przejechać się trasą wyścigu czego oczywiście nie zrobiłem bo %%%%% ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam chyba już ok 18stej w sobotę można było spokojnie posadzić swoje 4 litery na sprzęt i przejechać się trasą wyścigu czego oczywiście nie zrobiłem bo %%%%% ... :D

W tym roku też się Tobie nie uda chyba, że będziesz się skutecznie ukrywać:)

milicjaforum.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm będziesz sprawnie uciekał przed biletowymi, to wcale nie zapłacisz ;p Bilety są dla wszystkich spoza Horic, kupujesz na sobotę(100 albo 150 koron), wtedy są wolne treningi i oglądasz do woli. Nałazisz się sporo (chyba że chcesz widzieć jeden zakręt), a jest to teren mocno górzysty (od prostej startowej w dół,w prawo, w lewo, w prawo i ogieńńńńńń - różnica terenów spora ). Jest tam pięknie, eehh dobra już się nie zachwycam. Ogólnie warto, ten zapach mieszanki dwusuwa, ten dźwięk supermono, te wjazdy litrów na prostą startowa. Masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ta mieszanka dwusuwa jest dziwna, zawsze kręci mi sie po tym w głowie, ale to zajebiste, w ogóle wszystko co dokładnie napisałeś to jest zajebiste, choć ja mam swój ulubiony zakręt jak chłopaki (i dziewczyny) lecą na kolanie dosłownie dwa metry obok...

 

Już niedługo :)

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę, jadę jako widz, ze względu na to, że w czerwcu wyjeżdzam w podróż na wschód, tak mam zaplanowany 2014. 2015 ruszam na 300zgh bo sprzęt w 90% ukończony, pozostaje wystroić go na hamowni oraz wyeliminować początkowe fuck up-y.

Edytowane przez M a D a F a K a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety byłem tylko na dwóch wyścigach ale i tak zajebiście było, ten zapach paliwa dwusuwów od którego kręci się w głowie, ten wyścig supermono/twin gdzie od grzmotów wszystko się trzęsie...

 

 

A teraz wolniej - Kawasaki er6 i MZ scorpion:

bikepics-2669417-full.jpg

 

Tak na marginesie, do SV650 i ER6 są dedykowane owiewki czy zawodnicy dorabiają z innych moto?

Zajebiście te wyścigówki wyglądają w porównaniu do seryjnych motocykli.

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego er6 to niewiele zostało, owiewki to dopiero początek: kierownica na cliponach, inne podnóżki, zaciski radialne, wiec cały przód wymieniony, tył pewnie też. Może silnik został nie ruszony.

 

Miałem kiedyś er-6 i się zastanawiałem, czy na sportowo jej nie przerobić. Oglądałem zdjęcia z Horic. Ostatecznie kupiłem Supersporta. Pewnie wyszło taniej.

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...