Skocz do zawartości

Wściekłe Party 10.05-12.05


Jabol80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wybiera się ktoś z was http://www.zloty-motocykl...e-party-xi.html
Nie jest daleko od Wa-wy ,dobry dojazd ok 45-50 minut jazdy trasą na Wyszków lub od strony Rembertowa na Łochów ,Ostrów Mazowiecką .
Mam zamiar tam wpaść w Sobotę pewnie po godz 15-16 z kilkoma znajomymi,może ktoś z forum też się tam wybiera?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś z was http://www.zloty-motocykl...e-party-xi.html

Nie jest daleko od Wa-wy ,dobry dojazd ok 45-50 minut jazdy trasą na Wyszków lub od strony Rembertowa na Łochów ,Ostrów Mazowiecką .

Mam zamiar tam wpaść w Sobotę pewnie po godz 15-16 z kilkoma znajomymi,może ktoś z forum też się tam wybiera?

 

ja chętnie bym się wybrał jak wyjazd w sobotę; skąd o której?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch znajomych będzie leciało z Wa-wy jeszcze nie wiem o której ,ja pracuje w Sobote do 13 ,pewnie wczesniej sie urwe ,ale musze podjechac do tescia ,i wykrecic srube z miski olejowej bo mi sie luzuje i olej kapie.

Od tescia bede mial ok 25km ,jak bedziesz chcial to mozemy ustawic sie ok 16-17 pod Lochowem z Lochowa jest z 8km do Koszelanki,ewentualnie moge skontaktowac ciebie z pozostalymi ktorzy beda tam jechali.

Przepraszam za brak ogonkow przy literach ale cos klawiatura mi sie zjeba.a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z nr telefonu wysyłam ci na pw



Wybieram się w piatek po robocie i chlam do niedzieli:)

Musisz mieć dobrą przemianę materii jak w Niedziele będziesz wracał.

Jak będzie pogoda to w sobote wpadnę i ja .



ok, czekam na info; wyjazd z wawy i spotykamy się wszyscy pod Lochowem

wysłałem ci nr telefonu na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z nr telefonu wysyłam ci na pw

 

Musisz mieć dobrą przemianę materii jak w Niedziele będziesz wracał.

Jak będzie pogoda to w sobote wpadnę i ja .

 

Już mam takie lata ,że wiem na ile moge sobie pozwolić żeby na trzeżwo wrócić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam to żz takich komarów nie było ,przynajmnie do 19;30 pożniej to nie wiem co się tam wyprawiało.

U mojego teścia 25km dalej przy grillu nie dało się wysiedziec jeban* tak cieły całe kostki mam w bomblach i plecy.

Mam działkę nad samym jeziorem za Sierpcem tam ,ak pojadę to nawet 1/4 tych komarów tam nie ma co tu.

Widziałem jednego co jemu nawet komary nie przeszkadzały ,spał sobie przy stole z 2 godz ,tylko ręce pod głową zmieniał,az w końcu zjeb*ł się z ławki i poszedł chyba na chaciendę.

Za rok to sobie kupię branzoletkę przeciw komarą ,żona kupiła w sobotę dzieciaką i powiem ci że dużo daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Wybiera się ktoś w tym roku 09.05 - 11.05 ?

Prawdopodobnie ja będę jechał w sobotę ok 13 z dwoma znajomkami i tego samego dnia powrót.

Po co się kręcic po Wa-wie jak można zrobić kilka km po trasie i trochę moto przegonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Jabol

 

Wybiera się ktoś w tym roku 09.05 - 11.05 ?

Prawdopodobnie ja będę jechał w sobotę ok 13 z dwoma znajomkami i tego samego dnia powrót.

Po co się kręcic po Wa-wie jak można zrobić kilka km po trasie i trochę moto przegonić.

Siema Jabol, i jeszcze babcię odwiedzisz przy okazji :) Ja może się wybiorę ale dopiero 11.05 bo 10-tego wracam ze z wywczasów :)

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...