Skocz do zawartości

Wspomnień czar..czyli zdjęcia motocykli sprzed lat..


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 Moda sprzed lat.

2 W tych przyciemniany Ray Banach rodzicielka ma.

3 Pierwszy z lewej to mój stary i kawałek naszego Janka :)

 

Wycieczki z noclegami w stodołach na sianku ;), to jest to a nie tam jakieś hotele

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy może pochwalić się takimi zdjęciami. A kiedy dokładnie zostały zrobione?

Pi razy drzwi 1970 :)

 

Mam tego całe sterty, mam też swojego dziadka z babcią na motorze :)

 

Nasz Junak, to nie taki zwykły Junak, poza tym że to była wersja eksportowa która cofnięta została bo miała wgniotkę na baku, to mam wszystko zapisane w starym notesie ojca co przerobił w jego silniku, ponoć była żyleta :)

 

Rodzicielka ma dojeżdżała tym Jankiem do pracy przez parę lat, ojciec już miał wtedy inną maszynę.

 

Ale to inna historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert super zdjęcia ;) cudna pamiątka. Masz więcej hehe

Tak, mam więcej, mam ich na tyle dużo, że nawet mam zdjęcie z wycieczki na której mnie zrobili, w stodole na sianie ;). Rodzicielka podobno wstała rano i wiedziała że jest, siadła na maszynę i do ojca powiedziała - rób zdjęcie, będzie na pamiątkę, i mam......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam więcej, mam ich na tyle dużo, że nawet mam zdjęcie z wycieczki na której mnie zrobili, w stodole na sianie ;). Rodzicielka podobno wstała rano i wiedziała że jest, siadła na maszynę i do ojca powiedziała - rób zdjęcie, będzie na pamiątkę, i mam......

 

No to prawdziwy motocyklista z Ciebie :crossy:

Śmiało wrzuć jeszcze kilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no piekne zdjecia i tradycje rodzinne Robert.

To tez z poczatku lat 70 tych :

th_Sok_4.jpg

 

Ten sam kolega meczy sie ze swoim Sokolem podczas pierwszego zlotu w Wolsztynie 73 :

 

th_Sok_2.jpg

 

A to znany w "calej Wwie" Krzys Fischer rowniez okolo 71 / 72r:

 

scan0004.jpg

 

Jak widac moda motocyklowa nie roznila sie zbytnio od tej codziennej - co kto mial to nakladal :)

Zmienilo sie to troche 10 lat pozniej :

 

IMAGE0014.jpg

 

Zaczely pojawiac sie kombinezony i ubrania scisle motocyklowe.

Piotrek to kilka znajomych twarzy na tym zdjeciu zobaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Moda sprzed lat.

2 W tych przyciemniany Ray Banach rodzicielka ma.

3 Pierwszy z lewej to mój stary i kawałek naszego Janka :)

 

Wycieczki z noclegami w stodołach na sianku ;), to jest to a nie tam jakieś hotele

 

Fajne foty. Tyle, że dziś mało kto cię przechowa w stodole. Pamiętam nawet jak parę lat temu z jakieś wioski pod Częstochową z kumplem musięliśmy spie**alać przed gniewem mieszkańców.

Dziś się nocuje na stacjach benzynowych jak już nie ma gdzie. Choć komfort żaden, to nie mają prawa cię z niej wypierdolić, bo jest coś takiego, że ze względów bezpieczeństwa musisz odespać jak jesteś zmęczony.

 

Jak widac moda motocyklowa nie roznila sie zbytnio od tej codziennej - co kto mial to nakladal :)

Zmienilo sie to troche 10 lat pozniej :

 

 

Ta tendencja wraca. Przynajmniej w Wa-wie. Ludzie ubierają wszystko, byle nie przyodziewek ze sklepów motocyklowych.

A goście na Triumphach to już w ogóle. Do jazdy na Triumphie trzeba mieć odpowiedni kask, buty, spodnie, kurtkę...

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby samo posiadanie Triumpha nie świadczyło że ktoś ma bałagan pod czaszką...

 

A to ja z mamą. Romecika mam do dziś, wtedy był dziadkowy jeszcze. Właśnie zdałem sobie sprawę że miałem wtedy koazckie polo w paski.

 

25af4608f8f6b600.jpg

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię przeglądać takie stare fotografie ;)

 

Teraz jak się ogląda zdjęcia to widać tylko lans na nich... jakies takie wszystko sztuczne jest.

 

Bo kiedyś nie było netu i portali społecznościowych niszczących psychikę ludziom.

Ludzie byli naturalni, a teraz liczy się dobra fota na fejsie i ilość lajków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...