Skocz do zawartości

Ostrzeżenie przed kupnem kasków Predator


Rekomendowane odpowiedzi

Homologacji to nie ma, widoczność w takim kasku mizerna, jazda powyżej 80km/h będzie mocno kłopotliwa - reasumując ktoś musiałby mieć nierówno pod sufitem aby kupić ten kas do normalnej eksploatacji, chociaż w porównaniu do orzecha to i tak dużo bezpieczniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, za tysiąc dolców.

nie za tysiac a za 790 :icon_mrgreen:

Homologacji to nie ma, widoczność w takim kasku mizerna, jazda powyżej 80km/h będzie mocno kłopotliwa - reasumując ktoś musiałby mieć nierówno pod sufitem aby kupić ten kas do normalnej eksploatacji, chociaż w porównaniu do orzecha to i tak dużo bezpieczniejszy.

Homologacja w Rosji ? To tak jakbys na Forum spytal kto jezdzi w miescie z predkoscia 50 km/h ? W USA tez homologacji brak. Mnie co najwyzej zastanawia dlaczego w tym heme jest homologacja niiemiecka -> E1 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście sam takiego badziewia nigdy bym nie kupił, ale jak widać są taborety ;)

Kask został zamówiony pod koniec grudnia 2011 roku i kosztował 1100$ razem z kosztami wysyłki do Australii. Nie mała sumka, można było się spodziewać lepszego wykonania ("dredy" odpadły po pierwszej jeździe). Paczka miała dojść w 10, max 20 dni. Doszła 17 marca 2012. Firma od której go kupił, podzieliła się, ta druga nitrinos.ru (jak ktoś napisał w komentarzach) jest oryginalna i posiada homologację (EC ER 2205) w Europie.

 

Temat ten miał na celu przestrzec naiwnych (bo takich na świecie nie brakuje), a także jako ciekawostka. W sumie, nie musiało tu chodzić o kask, ale o jakieś inne uposażenie do moto, lub też nie. Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz Problem, mi sie tenhelmofon podoba i gdyby niee horendalna suma to mialbymw doopie, czy jest Taki czy siaki czy ma dredy,chy tez nie.Helm jest wykonany z karbonu ( przynajmnieej tak mowili w filmie, a to ze wysciolka jest taka a nie inna, hmmmm, jak sie ja na chama wyrywa z helmu to sory ale jak m wygladac ? Design est zajefajny, zyczzyl bym sobie aby wlasnnie wiecej firm cos w dbym stylu robilo a nie onmizowalo sie nad Suomi. Arai'em czy innym AGV.

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz Problem, mi sie tenhelmofon podoba i gdyby niee horendalna suma to mialbymw doopie, czy jest Taki czy siaki czy ma dredy,chy tez nie.Helm jest wykonany z karbonu ( przynajmnieej tak mowili w filmie, a to ze wysciolka jest taka a nie inna

Widziałeś filmik czy sobie jaja robisz? Dredy odleciały, a wyściółka latała wewnątrz kiedy sie potrząsło głową lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że koleś kupił nie od pomysłodawcy a od kogoś, kto też robi i dlatego tak to wygląda. Mi też ten rondel się podoba. Cena 790 to podstawa a potem można dobrać jakieś tam opcje włącznie z trzema laserami zamiast diod.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś filmik czy sobie jaja robisz? Dredy odleciały, a wyściółka latała wewnątrz kiedy sie potrząsło głową lol

 

Widocznie zwracamy uwage na zupelnie inne rzeczy,

 

To czy dredy odlecialy jest drugorzedne, bo pytanie jakie bym zadal brzmialoby, przy jakiej predkosci ?

 

Helm raczej do spokojnego lansu a nie na bicie rekordow predkosci, tyle, ze trzeba soobie z tego zdawac sprawe.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nico, no cos ty?

Moto predatora to powinno wyglądać tak:

 

60629208023258262708_thumb.jpg

 

Jeżeli nam całkiem odbije to kupimy sobie komplet :)

 

55745692380519243374.jpg

 

 

ps. Właściwie to ja bardzo sympatyzuję z tą postacią :) I zawsze trzymam kciuki a ostatnio to troche smutno bo nie wyszło za dobrze.

:sad:

Edytowane przez Tamka

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...