Skocz do zawartości

Proszę o ocenę BMW K1200R z Koszalina, ogłoszenie


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Jestem na etapie poszukiwań sprzęta. Trafiłem na ciekawe ogłoszenie:

http://allegro.pl/bmw-k1200r-prawdziwy-cukierek-i3154167531.html

 

Rozmawiałem ze sprzedającym. Powiedział, że przemalował moto na biało (wcześniej był żółty), gdyż tak mu się bardziej podoba. Motocykl ma być bezwypadkowy i na maksa dopieszczony.

Sprzedający jest z Koszalina i jeździ nim 2 lata. Może ktoś zna moto lub właściciela?

Proszę rzućcie okiem na zdjęcia- może ktoś coś zauważy. Ewentualnie na co zwrócić szczególną uwagę (jakieś słabe punkty)?

Z góry dziękuję za opinię :buttrock:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj nie sprawdzałeś? Na pewno masz do Wrześni bliżej niż do Koszalina. http://motoklinika.otomoto.pl/bmw-k-k1200r-k1200-r-motoklinika-M3561324.html

Nie, żebym reklamował , tylko śledzę ich ofertę na bieżąco i rzuciło mi się w oczy, że mają K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie watpie ze mozna przemalowac moto "bo tak mi sie podoba", ale zwykle sie to robi gdy moto ma zostac na dluzej. A tu raptem 2 lata i sie znudzil?

"Dopieszczony w każdym calu", ale na przednie kolo farby juz nie starczylo, ciekawe

 

Ja bym raczej ostroznie podchodzil do zapewnien sprzedawcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet przesłał mi dodatkowe zdjęcia i .... do ideału wg tego co mówił, baaardzo mu daleko :/

wrzucę kilka dla potomnych :)

Przedni błotnik:

214m.jpg

 

Żle spasowana i dziwnie pomalowany dolny płóg:

215m.jpg

 

Dzięki za odzew.

Przemek, ten żółty jakoś mnie nie ruszył...

Dobra, temat do usunięcia...

Edytowane przez Marecki_

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...