Skocz do zawartości

ZAKAZ WJAZDU MOTOCYKLOM DO CENTRÓW HANDLOWYCH


Rybomix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na bank przez czopry z pustymi wydechami. Jak jeszcze mieszkałem w akademiku na 10 piętrze to jak jechał czopr na drodze oddalonej 200 metrów a okno było otwarte to hałas zakłócał nawet krzyk a co dopiero w zamkniętym parkingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak to w życiu, odpowiedzialność zbiorowa z powodu kilku idiotów.

 

No niestety. W Legionowie, na części jednej z głównych ulic postawili zakaz wjazdu pojazdów jednośladowych, bo ponoć jacyś debile urządzali tam sobie nocne wyścigi. Czy tak było - nie wiem, ale skutek jest, jaki jest.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cóż to za twór?

To jest jeszcze szczegół jeśli chodzi o nazewnictwo . Ale jakiś czas temu przy przedłużaniu OC panienka z okienka zapytała mnie czy to motocykl osobowy :blink:

A ja się jej pytam jakie jeszcze są inne . Ona mi powiedziała że w systemie ma jeszcze możliwość wybrania "motocykl ciężarowy' :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakaz ruchu i to motorowerów, jest w Legionowie w rynku - w 100% to rozumiem.

 

Puste wydechy to temat-rzeka, jednak bardziej przeszkadzają mi w przecinakach niż czoprach, słychać takiego z 1,5-2km jak dohamowuje - mam kawałek prostego asfaltu i idioci potrafią godzinami jeździć wte i z powrotem...

531979.png- dziennik kosztów na spritmonitor.de

Moja Honda CB250N na Autocentrum.pl - ZAPRASZAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co cie interesuje ten parking ???? Mi nigdy nie przyszło do głowy z niego korzystać :biggrin:

Daleko trzeba iść , płacić itp . Stajesz przy samiutkim wejściu od deptaka i masz w nosie ich zakazy :biggrin:

 

Kwitesensja calego tematu !

 

... przy przedłużaniu OC panienka z okienka zapytała mnie czy to motocykl osobowy

...powiedziała... ma jeszcze możliwość wybrania "motocykl ciężarowy'

 

Puknales ja ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...