Skocz do zawartości

ZAKAZ WJAZDU MOTOCYKLOM DO CENTRÓW HANDLOWYCH


Rybomix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w Poznaniu w C.H Stary Browar wprowadzono bezwzględny zakaz wjazdu motocyklom.

Czy uważacie

że to w porządku?

 

Czy stworzony precedens pozwoli innym właścicielom Centrów Handlowych zamykać je dla nas?

Jutro nie pozwolą nam wjeżdżać do centrów miast itp.

 

Czy powinniśmy zareagować? ...

Wiem tylko że brak reakcji to przyzwolenie.

 

Na forach piszą że ta plaga się rozprzestrzenia że w Szczecinie w Kaskadzie podobnie.

 

 

Stary Browar otrzymał nagrodę za najlepsze centrum handlowe na świecie miedzy innym za to ze jest przyjazne mieszkańcom otoczeniu środowisku.

 

Pytanie brzmi : Czy kapituła przyznająca ten tytuł przyznałaby dzisiaj tytuł Staremu Browarowi? ... Wątpię

 

Centra Handlowe to nie jest mój ulubiony kierunek i cel podróży lecz często konieczność, więc dość tej dyskryminacji .[/indent]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich cyrk ich małpy.

Trochę się nie dziwię. Jakbym miał parking przy centrum, który nie jest usytuowany na otwartej przestrzeni tez bym zakazał wjazdu motocyklom bo wielu ambitnych nie dość, ze na przelotowych wjeżdża to od razu musi narobić hałasu a ludzi doprowadzić do bólu uszu.

Plagą można również nazwać właśnie takich użytkowników motocykli co chcą pokazać, że właśnie wjechali. Myślę, że to jest reakcja a nie inicjatywa.

Jeden temat wystarczy.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perzcież możesz możesz zostawić na tym dużym na placu przed samiutkim wejściem , nie rozumiem po co wjeżdżać do środka szczególnie, że na zewnątrz masz parking za darmo. To jest własność prywatna i mogą zabronić wjazdu komu chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mzesz wybuddowac wlasne Centrum handlowe lub kupic te ktre jz egzystuja i pozwolc motocylistom wjezdzac motocyklami do srodka.Widze spprawd identycznie jak Monter. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest demokracja portfelowa, znaczy się głosujesz swoim portfelem. Nie przyjeżdżaj i koniec. Nie chodzi tylko o 2oo, ale o wszystkie przypadki. Gdzie są kolejki, wk*.* mnie, lub w inny sposób dają do zrozumienia, że mnie nie lubią - ja się nie narzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałam się w stolicy, aby nie mozna było wjechać motocyklem na parking wewnętrzy. Jest to dla mnie lekkie zdziwienie.

Mam nadzieję, że u nas tego nie wprowadzą.

 

Na razie jest nawet pozytywnie - wyznaczone miejsca motocyklowe lub bezpłatne parkowanie na parkingach strzeżonych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony zdaje się, że mamy przepisy antydyskryminacyjne - jak komuś zależy, może się zainteresować i spróbować zaprotestować w oparciu o odpowiednie paragrafy

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony zdaje się, że mamy przepisy antydyskryminacyjne - jak komuś zależy, może się zainteresować i spróbować zaprotestować w oparciu o odpowiednie paragrafy

jsz

 

Nie zadziała. Trza być kobietą, gejem lub Żydem.

Motocykliści się nie załapują na ten patent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...