Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpoczął się nowy sezon. Nowy sezon motocyklowy w nowych szatach :biggrin:

Po złożeniu motocykla i próbie (próbach) jego odpalenia lekko zwątpiłam, bo nie mogłam go uruchomić. Ostatecznie jednak okazało się, że to wina gaźników, które po czyszczeniu były wyregulowane baaardzo wstępnie.

 

Oto nowa Zuza:

 

post-52994-0-71495700-1365806041_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

uff sporo potrzeba na to czasu...szkoda ja go nie mam

 

Conny gratuluje samozaparcia i pomysłowości!!

Mnie żona raczej za wtarganie silnika i trzymanie go w kuchni wywaliłaby razem z nim z mieszkania!!

I tak twierdzi że ostatnio zamało poświęcam jej uwagi!! :rolleyes:

Wiecie dlacego wasze żony o to są wściekłe?? ..bo się nie dzielicie skarbami i nie dajecie im pojeździć . Ja nienawidziłam męża motor...do momentu kiedy sama nie zakupiłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie odpowiedzialad na moje pytanie.

Poza tym wyglad to duza sprawa, ale czy w jakims zakresie zajelas sie sprawami

mechaniczno elektrycznymi, oprocz hamulcow ?

 

łoooomatko, nie wiedziałam że ktoś tu jeszcze zajrzy po zakończeniu projektu :))

 

Ze spraw elektrycznych (poza wymianą kierunków :P ) zamieniłam przełączniki. Lewy wzięłam od nowszego bandita, chyba 600tki, a prawy od suzuki burgmana, ponieważ w moim dziorku z prawej strony był włącznik świateł awaryjnych. Zaskoczona byłam różną ilością "kabelków" w przełącznikach moich i tych zakupionych, ale ostatecznie wszystko działa prawidłowo.

 

Chciałam wymienić fajki do świec, ale nie byłam w stanie znaleźć pasujących do tego modelu (te sugerowane na larssonie, NGK itd miały inne długości i kąty niż moje); więc wymieniłam chociaż przewody. Jak nie trudno się domyślić na czerwone :D Może gdzieś uda mi się odnaleźć ich zdjęcie po zamontowaniu, ale nie obiecuję.

Jeśli chodzi o najmniejsze pierdoły, to jeszcze w podświetleniu zegarów dałam czerwone ledy :P

 

Tyle sobie przypominam teraz. Jak widzisz dużo nie grzebałam :)

Wiecie dlacego wasze żony o to są wściekłe?? ..bo się nie dzielicie skarbami i nie dajecie im pojeździć . Ja nienawidziłam męża motor...do momentu kiedy sama nie zakupiłam.

Myślę, że coś w tym jest. Mój mąż od początku dzielił się ze mną swoją hondą, nawet kiedy jeździłam nią nielegalnie nie mając uprawnień :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję efektów i chylę czoła za podjęcie się odnowienia małego bandita. Mam sentyment do tej maszyny gdyż było to moje pierwsze moto;) Świetna zabawka, a do tego bardzo zgrabna! A z tymi fajkami to problem wynika zapewne z zastosowania systemu VC. Może te by pasowały? Jeżeli nie, to podaj wymiary fajki (średnica od świecy/długość/średnica od kabla) zapytam po znajomych z UK, tam tego sporo było importowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...