Skocz do zawartości

Daytona 675 - Opinia, ogłoszenie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zamierzam kupić Daytone 675 i zalezy mi na oryginalnym egzemlarzu. Sprzedawca zapewnia ze motocykl jest oryginalny 100% bezwypadkowy. Jednak ciekawi mnie czarny kolor silnika. Czy w czerwonym malowoniu Daytona ta nie miala przypadkiem fabrycznie szarego koloru silnika?

Wysylam tutaj link do aukcji z motocyklem:

 

http://m.otomoto.pl/M3573749

 

Prosze o pomoc i potwierdzenie oryginalnosci Tego egzemplarzy poniewaz osobiscie mam pewne watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja mam jakies watpliwosci co do malowania motocykla czy koloru silnika szukam przewaznie na tej stronie:http://www.motorcyclespecs.co.za/model/triu/triumph_daytona_675%2006.htm tam sa orginalne zdjecia i z tego co widac daytona czerwona ma glowice szara i kapy nie sa mocno czarne a bardziej siwe. Takze ten motocykl co podales mogl miec wstawiony silnik od street tripla. Z tego co pamietam kiedys byla na allegro na sprzedaz daytona z zajechanym silnikiem, takze zobacz czy po srubach nie widac czy silnik byl wymieniany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Juz od dłuższego czasu poluję na daytone i pamietam ta czerwoną z zajechanym silnikiem. Dzwoniłem nawet do typka i mowił ze motocykl idealny tylko silnik trzeba wymienic. Odradzacie kupna jeśli był tam wstawiany silnik od speed tripla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz fotke mojego - czerwony rok 2008, ale modelowo to ten sam co ten z ogloszenia

 

 

http://www.bikepics.com/pictures/2536301/

 

Oryginalnie było szare niestety.

Edytowane przez modem

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Juz od dłuższego czasu poluję na daytone i pamietam ta czerwoną z zajechanym silnikiem. Dzwoniłem nawet do typka i mowił ze motocykl idealny tylko silnik trzeba wymienic. Odradzacie kupna jeśli był tam wstawiany silnik od speed tripla?

 

Jesli byl wstawiany jakis inny to cholera wie co z nim bylo wczesniej. Moze miec 3 razy wiekszy przebieg, albo jeszcze inne gorsze historie za soba.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie koniecznie zaraz zle przebieg dla mnie nie jest istotny na zegarze bo co z tego jak na zegarze jest malo a moze to byc koniec silnika. Trzeba patrzec na stan silnika i podzespolow. Czasami silnik ma przejecahne 20tyskm a chodzi gorzej niz silnik ktory ma 100tys km, wszystko zalezy od uzytkowania i serwisu, jak czesto byl wymieniany olej itd. Nie skreslalbym motocykla po tym ze byl wymieniany silnik ale powinien byc za to tanszy bo z jakiegos powodu bylo to robione. Silnik od street tripla a daytony poza kolorem sie chyba niczym nie rozni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dekle mozna pomalowac to bym zrozumial ale blok i glowice malowac to po jakiego? ot tak sobie nikt by calego silnika nie malowal predzej ktos przelozyl piec od street tripla troche silnikow jest calych czarnych na allegro a do daytony szarego jakos jesczce nie widzialem do kupienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obawy co do tego wymienianego silnika... a szkoda:( bo tak mi sie marzy taka daytona w oryginale...

 

A pytałeś sprzedawcę o przyczynę? Gdzieś tam wyżej chyba pisałeś, że niby twierdził że wszystko w oryginale. Może jednak jak mu zadasz konkretne pytanie to zmięknie trochę i Ci powie co naprawdę było ze sprzętem?

Zanim nie sprawdzisz może nie warto rezygnować zgodnie z tym co Pieciu napisał.

 

Pozdr

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...