Skocz do zawartości

Pierwszy moto EX 500 '92


Bager
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli to jest EX500 to miał zmienione przednie koło, lagi i zaciski . licznik ma w milach czy w km ??? (EX 500 powinien mieć w milach + kontrolka przepalenia przedniej żarówki + automatyczne zapalanie i brak włącznika przedniego światła po odpaleniu - nie mylić z zapalaniem po przekręceniu kluczyka )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EX i GPZ to wymienne nazwy handlowe, EX 500 A miał jedną tarczę EX 500 B miał dwie, w różnych miejscach sprawdzałem dostępność części i wygląda na to, że jest to wymienne, W dowodzie mam wpisane EX 500, ale najprawdopodobniej na owiewce widniało GPZ, bo to jest wersja europejska. Możliwe, że stosowali na raz dwie nomenklatury z tego co szukałem. Tak samo numer ramy i u wersji amerykańskiej i europejskiej zaczyna się od EX500... Także napisanie EX500 powoduje, że się na pewno nie pomylisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EX i GPZ to wymienne nazwy handlowe, EX 500 A miał jedną tarczę EX 500 B miał dwie, w różnych miejscach sprawdzałem dostępność części i wygląda na to, że jest to wymienne,

Absolutnie nie chce się wypowiadać na temat tego konkretnego moto ale tak dla ścisłości i dla potomnych :biggrin: - nie wiem gdzie znalazłeś takie info. Oficjalne stanowisko kawasaki jest takie

EX 500 wersja na USA (trochę zmieniona elektryka , inna lampa , inny licznik i w milach + 1 tarcza z przodu W WERSJACH USA ZAWSZE SILNIK MIAŁ PEŁNE 60 KM )

GPZ 500 wersja na Europe (dwie tarcze , możliwość włączenia/wyłączenia światła , światło postojowe itp tu bywały różne odmiany mocowe w zależności od kraju na jakie trafiał sprzęt )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info zaczerpnięte z linku który podałem :D I innych miejsc, głównie związanych ze sprzedażą części. Tylko nie mów, że się nie przenikają ze sobą te dwie nazwy :P Chociażby ze względu na VIN : P i wpis modelu w moim dowodzie rejestracyjnym :D

Edytowane przez Bager
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...