Skocz do zawartości

SPEED DAY 2013


Niesmiertelny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja, jeśli tylko będzie pogoda zapewniona (decyzja zapewne w sobotę/niedzielę) jadę w mocy 3-moto (lub więcej jeśli ktoś dołączy) na dwa dni, z pobytem od Niedzieli wieczór na depo...

Mam nadzieję, że uda się i pogoda dopisze, żeby godnie zamknąć sezon...

 

Również nie robimy przedpłaty, te 50zł w przypadku łącznych kosztów (jak to kolega wyżej podliczył), lata mi koło D***.

 

DoZoBa mam nadzieję :D

Poszukujesz ubioru, części eksploatacyjnych?

Zapraszam -> http://www.facebook.com/bimoto

http://moto.allegro....hp?us_id=681059

11111lyo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ja potwierdzam gotowość do wyjazdu. Moto przegonione z db-killerem i idzie jak zawsze. Wszystkie serwisy pogodowe pokazują że w poniedziałek w Poznaniu będzie częściowe zachmurzenie i około 17-18 stopni. Myślę że można spokojnie robić rezerwację już teraz. Tomek, a Ty się wstrzymujesz tylko ze względu na pogodę czy jeszcze jakieś niewiadome są u Ciebie?

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka bylem na speed dayu Ducati-Triumph 2013, i robilem zdjecia. dla chetnych link do fotek, zainteresowani pelna rozdzielczoscia bez sygnatur zapraszam do kontaktu :)

 

Pozdro

 

https://plus.google.com/photos/102635293697224028522/albums/5917197743451678465?banner=pwa

 

 

Posiadam tez fotki z innych imprez motoryzacyjnych nie tylko z tego roku zapraszam tutaj :)

 

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, a Ty się wstrzymujesz tylko ze względu na pogodę czy jeszcze jakieś niewiadome są u Ciebie?

Główny wyznacznik to pogoda. O wtorku nie myślałeś? Ja wolałbym wtorek.

 

Co Yuby zrobiłeś z accordem?

Edytowane przez TomaszKoo

Strony internetowe i aplikacje www: www.seeyou.net.pl

Automatyzacja produkcji, kartoniarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dzwoń i dawaj na wt. Propnuje: 4:00 wyjechać wrócić 24 albo jakos tak :)

Jak chce opłacić na miejscu to zgłoszenie i tak lepiej wysłać wcześniej czy jak to wygląda?

Strony internetowe i aplikacje www: www.seeyou.net.pl

Automatyzacja produkcji, kartoniarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie speed-day.pl nie znalazłem numeru telefonu. Ma ktoś może? Póki co wysłałem maila i czekam na odpowiedź. Ja wysłałem zgłoszenie wczoraj i wybrałem opcję zapłaty na miejscu. Tak chyba lepiej bo przynajmniej masz zagwarantowane miejsce.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój drugi SD, ale tym razem pogoda dopisała. Jak Limo przemyślenia :) ?

 

Moje rekordowe kółko 1:50:218 i widzę, czuję, wiem, że jeszcze na pewno sekunda do urwania (np duża patelnia beznadziejnie przejechana, wyjście na prostą za wolno, itp itd :) ). Aż się chce znowu.

 

Edytowane przez TomaszKoo

Strony internetowe i aplikacje www: www.seeyou.net.pl

Automatyzacja produkcji, kartoniarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to był wtorek. :) W poniedziałek stałem pod parasolem i czekałem na poprawę pogody przed wyjazdem. Wszystko dograne urlop, kasa, moto na pace. We wtorek jak siedziałem w pracy (bo nie mogłem mieć wolnego, miałem ważną wizytę) to mnie hu... strzelał jak widziałem słoneczko za okna.

Ładny przejazd TomaszKoo. Ta Twoja F4 to torówka czy seria? Limo pisał że mu się bardzo podobało będzie częściej wpadał. Mam nadzieję że za rok częściej będziemy się spotykać i razem upalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, częściej to trochę dużo powiedziane :). Wszystko zależy od kasy ale chociaż raz chciałbym się wybrać w przyszłym roku, żeby poprawić to żałosne 2:06 ;). Ale nie powiem, bardzo mi się spodobało, i pogoda faktycznie dopisała. A Tomek robił takie postępy że aż mi kopara opadła. Właśnie byłem ciekawy jak to wygląda z ujęcia kamery. Wydaje mi się że kilka zakrętów można przejechać szybciej, tak żeby na wyjściu wykorzystać całą szerokość toru, ale nie chcę się znowu mądrzyć bo czasowo jest przepaść między nami :D. Szacun naprawdę!

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza zawiasem seria, z lampami, oryg owiewkami itp.

Zawias, amor skretu, zebatka 15, tlumik koncowy km malon made in pl. To wszystkie modyfikacje:)

Do tego heble ebc hh i opony metzelery k3 racetec (dla mnie mega gumy)

 

Co do tych zakretow to z ta szerokoscia tak wlasnie nie do konca bo szerokokatna kamera troche przeklamuje po bokach, ale wyjscie na prosta bylo slabe to fakt. Mialem jeszcze czasy 1:50 cos tam ale jak patelnia lepiej to w innym miejscu gorzej

Edytowane przez TomaszKoo

Strony internetowe i aplikacje www: www.seeyou.net.pl

Automatyzacja produkcji, kartoniarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomaszKoo jakie czasy teraz kręcisz?

F4 to w sumie spoko sprzęt na tor - zwłaszcza z uwagi na koszty. Porównując do gixa to największa przepaść była (poza mocą) w tylym zawiasie. Seryjny praktycznie gwarantuje doznania rodem z rodeo przy kręceniu niskich pięćdziesiątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...