Skocz do zawartości

H-D sportster 883c problem z zapłonem


Rekomendowane odpowiedzi

Ano mają 1 impulsator, ale cewki mają osobne i często sygnał rozdzielony. HD ma jedną cewkę z 2 wyjściami WN. Zresztą w innych moto podwójna iskra, jeśli występuje, to nie psoci tyle co w HD.

 

 

Co założyć musisz sam wybrać. Ja do Dual Fire nie wracam już nigdy, chyba że fabryczne platynki.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TYPE O NEGATIVE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blacy4

dzieki za podpowiedz, ten moduł troche sie rożni od orginału widze, nie ma problemu z montażem ustawieniem itp ??do cewki wchodza 3 przewody w orginale 2 ....itd

wiesz co to jest ten VOES ?

nie ma problemu z montazem i regulacja(sa instrukcje do tego)wszystko jest dostosowane,jest wiele rodzai,roznych firm i w roznych cenach

jezeli chodzi o VOES to przeczytaj temat HARLEY EVO VOES w tym dziale,tam jest wszystko powiedziane :wink:

Edytowane przez BLACKY4

TYPE O NEGATIVE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki , ku..a wykańcza mnie ta sytuacja jak nie moge znalesć przyczyny (tego na 100%uszkodzonego elementu)

powiedz jakie ty byś rozwiązanie zastosował:duo, czy single fire ? jest to jakaś znacząća roznica w pracy sinika ...

czy zostać przy orginale poprostu?

 

przeczytałem widze ze z brakiem iskry nie bedzie miał nic wspolnego :) przynajmniej jeden element wykluczony ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki , ku..a wykańcza mnie ta sytuacja jak nie moge znalesć przyczyny (tego na 100%uszkodzonego elementu)

powiedz jakie ty byś rozwiązanie zastosował:duo, czy single fire ? jest to jakaś znacząća roznica w pracy sinika ...

czy zostać przy orginale poprostu?

niestety nie mialem okazji testowac tego dual fire,moze inni koledzy,ktorzy maja takowe cos wiecej powiedza

nie jestem tez do konca przekonany,czy taka zmiana jest koniecznie potrzebna w Twoim przypadku

Qurim pisze o zaletach single fire,a wadach tego drugiego(mial i zmienil na SF)

i nie wroci do Dual Fire

 

powiem tak ,gdyby okazalo sie,ze cewka jest spalona,to wymienilbym tylko ja

ale jezeli modul jest walniety,to zmienilbym wszystko na Single Fire :)

Edytowane przez BLACKY4

TYPE O NEGATIVE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem sprawe musze przemyśleć ...tak czy owak dzieki za kilka pomocnych slow, i jak byś mogł to to zagladnij tu jeszcze i poratuj kolege

 

Panowie i Panie dzisiaj maszyna zagadała :))). ... co zrobilem: po dokpoaniu sie do schematu zaplonu mojego modelu porozpinałem cała instalacje pomierzyłem posprawdzałem po tym zabiegu wyczyściłem wszystko dokladnie zmierzylem dalej miernikiem opor na wszystkich przewodach (sterowanie) i dalej nic :(

wiec zlozylem wszystko do kupy aby nic nie poginelo w garażu i co :) ostatni raz próba i hary zagadał; ladnie pracuje ladnie wchodzi z obroty oraz z nich spada

w dalszym ciagu:

cewka daje przeskok iskry tylko na 9v przy 12 nie

przewody wn nie maja obwodu oraz miernik nie wykazuje oporu na zadnej czestotliwosci

miernik nie wyczuwa oporu przy pomiarze sterowania modulu

to tak dla innych zeby wiedzieli ze magą być takie nie jasne sytuacje z zapłonem

 

I Dziekuje wszystkim za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pisaliśmy wcześniej że instalację sprawdzić dokładnie. A to się wiąże z czyszczeniem połączeń. Grunt że maszyna gada. Można latać, jak płozy założysz. :D

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Panowie po miesięcznej przerwie chciałem zakręcić swojego HD i nic kręci aż baterie wytrzepalo i ani myśli nawet bska puścić 

paliwo jest świece kable nowe i iskra jest ale!!!!

po zetknięciu świecy do silnika iskry niema a po odstawieniu od silnika piękna niebieska przeskakuje na cylinder 

 

co może być nie ten teges ze po zmasowaniu świecy iskry nie ma???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 godzin temu, Rafalk5926 napisał:

Panowie po miesięcznej przerwie chciałem zakręcić swojego HD i nic kręci aż baterie wytrzepalo i ani myśli nawet bska puścić 

paliwo jest świece kable nowe i iskra jest ale!!!!

po zetknięciu świecy do silnika iskry niema a po odstawieniu od silnika piękna niebieska przeskakuje na cylinder  

 

co może być nie ten teges ze po zmasowaniu świecy iskry nie ma???

Świece wymień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...