Skocz do zawartości

Honda CB 500 - stan BD. Unikalne, oryginalne fabryczne malowanie


cnrd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam CB500 mojej żony. W tej chwili jest obniżona i ma specjalną kanapę dla osoby z niższym wzrostem. Posiadam również oryginalną kanapę, a zawieszenie można przywrócić do oryginalnej wysokości. Pompa hamulcowa wymieniona na pompę z Horneta 900 po to, aby umożliwić regulację klamki hamulca. Również posiadam oryginalną pompę i klamkę.

 

Kilka faktów:

Rocznik 1999

Przebieg 42577 km

Wymiana oleju, filtrów powietrza i oleju została zrobiona na wiosnę 2012

Opony również wymienione wiosną 2012, przejechane około 4kkm

 

Historia moto:

Kupiony w czerwcu 2011 z przebiegiem około 37kkm, sprowadzony z Niemiec. W tamtym roku motocykl zrobił trasę na Chorwację, bez zająknięcia. Motocykl jest w oryginalnym, fabrycznym pomarańczowym malowaniu. Poniższe zdjęcia pochodzą z ogłoszenia na podstawie którego ja zakupiłem motocykl oraz z wyprawy do Chorwacji. W tej chwili przednia owiewka jest zdjęta.

 

VIN: zdcpc32a0xf210138

 

Zapraszam do oglądnięcia w Rzeszowie po wcześniejszym kontakcie.

 

Motocykl na razie nie wystawiony na allegro. Chcę, aby trafił w dobre ręce.

A motocykl sprzedaję, ponieważ żona chce zmienić na inny. Utrzymany w bardzo dobrym stanie.

 

Cena: 6700 zł

 

cb500.jpg

 

img0023ri.jpg

 

img0013rs.jpg

 

img0025cp.jpg

 

img0015hb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...