Skocz do zawartości

Gilera rc125 kilka watpliwosci


Gość PTAKU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam!!

staralem sie uzyc opcji szukaj, ale niewiele znalazlem o tym motorku. Ciekawi mnie jak ma sie sprawa z czesciami i jak postrzegacie ten motror?? czy na piewrwszy sie nadaje i jak to sie sprawuje w terenie. Wczesniej jezdzilem duzo na rowerkach tak ze totalne nemo co do 2 kolek nie jestem a i zaciecie techniczne mam. jako ze to wloch to ceny sa atrakcyjne, jednak jak to sie przelozy na trwalosc. :/

z gory thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdziłem tym motorkiem kiedyś oznakowując trase rajdu. Motorek przyjemny, silny na wysokich obrotach niestety ma słaby doł. Przez te swoje obudowy wyglada na cięzki ale w żeczywistości waży tyle co np DT. Jest dobry jako motocykl uniwersalny tzn na miasto i w lekki teran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ona nicnie jest warta??

Tego nie wiadomo ale przez ten wydech to ona może a raczej na pewno ma zwaloną chrakterystyke. Komora rozpręzna musi być dokładnie wyliczona pod względem pojemności i kształtu. Nawet nie załozyli wydechu od innej 125( co by było 100 razy lepsze) tylko zrobili jakoś dziwny patent z puszką. A jeżeli z taką prosta rzeczą dali ciała to w tym motocyklu mogą też byc inne takie "mądre" patenty. W sumie jakbyś kupił to pózniej bys szukał rury a to bedzie cięzko znaleśc a motocykl będzie na tym ich wynalazku chodzić dużo gożej od normalnego. Chodzi a taką czarną RC 125 z allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi a taką czarną RC 125 z allegro.

heh nie wierzyłem do póki tego nie zobaczylem :buttrock: rzeczywiscie tam jest jakas chu*owa rurka wsadzona zamiast tłumika. ale to tylko jakiś burak zastosował patent a normalnie tłumik w gilerze wyglada tak http://goldwing.bikepics.com/gilera-rc125-...pics-068696.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 18 lat później...
20 godzin temu, Fabian28 napisał:

Witam ktoś może wie gdzie mógłbym dosyć części do rc125 z góry dzięki.

Sprzedaj to tak jak stoi i kup coś normalnego. Do tego wynalazku nic nie dostaniesz. Nawet jeśli ten silnik jest jakąś wariacją silnika Rotax to będziesz musiał sztukować części na chybił trafił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...