Jump to content

Recommended Posts

pomysł pozbawiony sensu: odzianie się zajmie więcej czasu. mając 5km jeździłbym rowerem

druga kwestia to zakup 100KM motocykla do nauki jazdy - ryzykujesz, chyba że NAPRAWDĘ nauczył Cię ktoś jeździć

Jak czytam takie tematy to naprawde jestem za zniesieniem wiekowej granicy 24 lat i wprowadzeniu kat. A 2 obowiazkowo dla wszystkich.

Tam sie bedziesz rozdrabnial, bierz ZZR 1400 za miesiac juz bedziesz wszystko potrafil :icon_mrgreen:

:crossy:

Edited by ks-rider

Tak jak pisałem ... zdecydowany już jestem praktycznie na 100% na GSR.

To po co pytasz skoro i tak wiesz że będzie GSR. Na takie dojazdy to pomyłka, silnik się męczy, szkodzi mu jazda na niedogrzanym. Do tego większe spalanie, wiecznie niedoładowane aku. Chyba że znajdziesz jakąś dłuższą trasę do pracy, tak jak to robi większość z Nas gdy jedzie moto do pracy, a raczej do domu po pracy. Co nie, Panowie? :biggrin: Coś w tym stylu http://images02.bebzol.com/data/201212/99909-ca5d5a9075ee8d299ea96be77b2574e7.jpg

Bierz coś mniejszego albo więcej i dalej jeździj. Wybór należy do Ciebie.

Tam sie bedziesz rozdrabnial, bierz ZZR 1400 za miesiac juz bedziesz wszystko potrafil :icon_mrgreen:

:crossy:

Znudzi się po tygodniu, zbraknie mocy.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Musisz kupić 2 motocykle, jeden twój wymarzony GSXR a drugi maxi skuter lub enduro 250ccm. A potem i tak stwierdzisz że to bezsens i cię nie stać sprzedasz oba kupisz samochód i będzie po temacie;)

Ewentualnie skończy sie rowerem na dojazdy do pracy :).

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Do pracy w jedną stronę mam 10km - 3km przez miasto i 7km poza terenem zabudowanym. Yamaha YBR w mieście sprawuje się bardzo dobrze i nie zostaje z tyłu za samochodami, natomiast za miastem przelotowa do 80km/h okazuję się zbyt mała. Przydało by się coś, co potrafi utrzymać przelotową przynajmniej 100km/h, gdyż jak jadę wolniej to gromadzi się za mną sznur samochodów, które chcąc mnie wyprzedzić podejmują niebezpieczne czynności.

Też szukałem małego motocykla do pracy. Wybór padł właśnie na Ybr. 4 lata jeżdże bezawaryjnie. W mieście poza godzinami szczytu trzeba sprawnie i szybko zmieniać biegi żeby nie być przysłowiowym " zawali-drogą".

Cześć.

Nie wiem czy piszę w odpowiednim miejscu. Jak nie to proszę o przeniesienie posta.

Poszukuję jakiegoś motocykla 125 na dojazdy do pracy. Głównie trasa ale nie autostrada.

Z racji mojego wzrostu 190 i wagi 110 myślałem nad Varadero lub hyosung gt.

Moje wymagania ;) :

- możliwość montażu przynajmniej 1 kufra (Varadero wygrywa bo może mieć 3)

-nie chce wyglądać jak na jamniku

- v przelotowa 90

- Vmax- min 100

-ekonimiczny

- bezawaryjny

Mój budżet jest skromny bo chciałem się zamknąć w 5-6k więc raczej gt, ale może warto dołożyć 1k i kupić wiadro.

Jeśli ktoś ma inną ciekawą propozycję na pewno ja rozważę.

Z góry dzięki.

Napisz od razu do użytkownika Jeszua, pomoże, doradzi, wskaże co i jak na przyszłość, przeniesie do właściwego działu.

:biggrin:

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Już sam napisałeś dwa modele 125 na których nie będziesz wyglądał jak na psie... I będzie jeździło... I do GT też możesz dać 3 kufry... Tylko jak to będzie wyglądało? - to po pierwsze "primo"... I po drugie - na co Ci to w 125? Goldasa z tego nie zrobisz...

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Już sam napisałeś dwa modele 125 na których nie będziesz wyglądał jak na psie... I będzie jeździło... I do GT też możesz dać 3 kufry... Tylko jak to będzie wyglądało? - to po pierwsze "primo"... I po drugie - na co Ci to w 125? Goldasa z tego nie zrobisz...

1. Niestety wg mnie GT już z jednym kufrem średnio wygląda a co dopiero z trzema

2. Bo naradzie będę jeździł na kat. B. Dopiero za jakiś rok może dwa będę robił A

To po co w ogóle chcesz go w kufer ubierać? Torba przypinana na stelaż, czy na część dla pasażera jak musisz coś wieźć I styka... Ja tam I tak wolę jeździć z plecakiem/tankbagiem...

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

To po co w ogóle chcesz go w kufer ubierać? Torba przypinana na stelaż, czy na część dla pasażera jak musisz coś wieźć I styka... Ja tam I tak wolę jeździć z plecakiem/tankbagiem...

Chce mieć gdzie schować kask jak będę parkował w mieście, natomiast w drodze do pracy muszę schować gdzieś komputer i parę teczek które teraz wożę w plecaku ( mniej więcej 7klasisty ;) )

Faktycznie rozważę również podpięcie torby.

Czy torby o których wspominasz lub ich zawartość łatwo ukraść?

Edited by Szwedziu

Ja bym szukał innej pracy, gdzieś dalej. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Ja bym szukał innej pracy, gdzieś dalej. Pozdrawiam.

Dzięki za merytoryczną wypowiedź.

Widzę, że zachowujesz się jak kobieta - wiesz wszystko. Gdzie ja wspomniałem jaką mam odległość do pracy?

Jak będę szukał doradcy zawodowego to na pewno do ciebie się zgłoszę.

No chyba że pisałeś do postów z 2013r. to ok ;)

Edited by Szwedziu

No to jest was dwóch z burzą hormonów...

Uśredniając ceny viadra(odrzucając najdroższe i najtańsze oferty) chyba musisz dorzucić gotowizny. Zakup 7-8 kpln +pakiet startowy= się nie spina...

Chyba, że łudzisz się, że w gruzie za piątkę nie będziesz musiał nic naprawiać.

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia... 😎

Dzięki za merytoryczną wypowiedź.

Widzę, że zachowujesz się jak kobieta - wiesz wszystko. Gdzie ja wspomniałem jaką mam odległość do pracy?

Jak będę szukał doradcy zawodowego to na pewno do ciebie się zgłoszę.

No chyba że pisałeś do postów z 2013r. to ok ;)

Strzelilem żartem do starego posta, teraz poczytałem dokładniej.

fajny skuter 125, załatwi sprawe, bedziesz zadowolony ;-)

Cześć. Ja woże się Falconem Bartona. Drogi skuterek ale świetnie wykonany z dobrym dynamicznym silnikiem. Mam go już przeszło rok i po za regulacją przedniego hamulca nie miałem żadnych przykrych przygód, olej wymieniam jak producent przykazał, przeglądy serwisowe robię i cieszę sie bezawaryjną jazdą. Silnik 4KM spod świateł naprawdę daję rade, mordka się cieszy. Polecam

Jak na dojazdy do pracy to kup skuter, praktyczny, po przejechaniu mokrej ulicy portki masz nadal suche i czyste, a pod kanapą możesz zostawić kask i kurtkę. Może fan z jazdy nie taki, jak motocyklem, ale skoro to ma być środek transportu, to skuter bije praktycznością każdy motocykl. W mieście skuter z silnikiem do 250ccm jest zupełnie wystarczający, a spalanie jak w dwusuwowej pięćdziesiątce.