Skocz do zawartości

Motocykl na dojazd do pracy


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Nie wiem czy piszę w odpowiednim miejscu. Jak nie to proszę o przeniesienie posta.

 

Poszukuję jakiegoś motocykla 125 na dojazdy do pracy. Głównie trasa ale nie autostrada.

Z racji mojego wzrostu 190 i wagi 110 myślałem nad Varadero lub hyosung gt.

Moje wymagania ;) :

- możliwość montażu przynajmniej 1 kufra (Varadero wygrywa bo może mieć 3)

-nie chce wyglądać jak na jamniku

- v przelotowa 90

- Vmax- min 100

-ekonimiczny

- bezawaryjny

 

Mój budżet jest skromny bo chciałem się zamknąć w 5-6k więc raczej gt, ale może warto dołożyć 1k i kupić wiadro.

 

Jeśli ktoś ma inną ciekawą propozycję na pewno ja rozważę.

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sam napisałeś dwa modele 125 na których nie będziesz wyglądał jak na psie... I będzie jeździło... I do GT też możesz dać 3 kufry... Tylko jak to będzie wyglądało? - to po pierwsze "primo"... I po drugie - na co Ci to w 125? Goldasa z tego nie zrobisz...

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sam napisałeś dwa modele 125 na których nie będziesz wyglądał jak na psie... I będzie jeździło... I do GT też możesz dać 3 kufry... Tylko jak to będzie wyglądało? - to po pierwsze "primo"... I po drugie - na co Ci to w 125? Goldasa z tego nie zrobisz...

1. Niestety wg mnie GT już z jednym kufrem średnio wygląda a co dopiero z trzema

 

2. Bo naradzie będę jeździł na kat. B. Dopiero za jakiś rok może dwa będę robił A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co w ogóle chcesz go w kufer ubierać? Torba przypinana na stelaż, czy na część dla pasażera jak musisz coś wieźć I styka... Ja tam I tak wolę jeździć z plecakiem/tankbagiem...

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co w ogóle chcesz go w kufer ubierać? Torba przypinana na stelaż, czy na część dla pasażera jak musisz coś wieźć I styka... Ja tam I tak wolę jeździć z plecakiem/tankbagiem...

Chce mieć gdzie schować kask jak będę parkował w mieście, natomiast w drodze do pracy muszę schować gdzieś komputer i parę teczek które teraz wożę w plecaku ( mniej więcej 7klasisty ;) )

Faktycznie rozważę również podpięcie torby.

Czy torby o których wspominasz lub ich zawartość łatwo ukraść?

Edytowane przez Szwedziu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym szukał innej pracy, gdzieś dalej. Pozdrawiam.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Dzięki za merytoryczną wypowiedź.

Widzę, że zachowujesz się jak kobieta - wiesz wszystko. Gdzie ja wspomniałem jaką mam odległość do pracy?

Jak będę szukał doradcy zawodowego to na pewno do ciebie się zgłoszę.

 

No chyba że pisałeś do postów z 2013r. to ok ;)

Edytowane przez Szwedziu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest was dwóch z burzą hormonów...

Uśredniając ceny viadra(odrzucając najdroższe i najtańsze oferty) chyba musisz dorzucić gotowizny. Zakup 7-8 kpln +pakiet startowy= się nie spina...

Chyba, że łudzisz się, że w gruzie za piątkę nie będziesz musiał nic naprawiać.

pis(s) off🦆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za merytoryczną wypowiedź.

Widzę, że zachowujesz się jak kobieta - wiesz wszystko. Gdzie ja wspomniałem jaką mam odległość do pracy?

Jak będę szukał doradcy zawodowego to na pewno do ciebie się zgłoszę.

 

No chyba że pisałeś do postów z 2013r. to ok ;)

Strzelilem żartem do starego posta, teraz poczytałem dokładniej.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ja woże się Falconem Bartona. Drogi skuterek ale świetnie wykonany z dobrym dynamicznym silnikiem. Mam go już przeszło rok i po za regulacją przedniego hamulca nie miałem żadnych przykrych przygód, olej wymieniam jak producent przykazał, przeglądy serwisowe robię i cieszę sie bezawaryjną jazdą. Silnik 4KM spod świateł naprawdę daję rade, mordka się cieszy. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jak na dojazdy do pracy to kup skuter, praktyczny, po przejechaniu mokrej ulicy portki masz nadal suche i czyste, a pod kanapą możesz zostawić kask i kurtkę. Może fan z jazdy nie taki, jak motocyklem, ale skoro to ma być środek transportu, to skuter bije praktycznością każdy motocykl. W mieście skuter z silnikiem do 250ccm jest zupełnie wystarczający, a spalanie jak w dwusuwowej pięćdziesiątce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...