Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

Jestem nowy na tym forum więc jak coś to mnie poprawcie :P

 

Mam pytanie gdyż szukam motocykla do 4 tysięcy, znalazłem dwa fajne motocykle :]

Yamaha fzr 1000 z 1991 roku albo suzuki rf 900 z 1998r.

Który motocykl według was będzie bardziej trwały,oszczędny pod względem spalania i przede wszystkim wygodniejszy na dalsze trasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak fzr ale osobiście latałem trochę na rf 900 wygodny, szybki i ciężki do zdarcia kumpel katuje go do dzisiaj zaliczył parę lekkich wywrotek gumuje go z każdego skrzyżowania ;) i nie narzeka po jednej wywrotce zgubił tłumik dałem mu oryginalny od R1 pospawał i dalej śmiga ;). Osobiście nawet bardziej mi się podoba niż fzr no i rocznik też lepszy...

 

co do spalania to jak będziesz jeździł tyle ci spali :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie Rf ma lepszy rocznik to prawda ale do fzr jest więcej częsci dostępnych zastępczych i to jest według mnie plus, do suzuki znów jest ich znacznie mniej. Mogę pokazać kilka fotek suzuki która mam na oku wygląda na dobrze utrzymaną i wgl podoba mi się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto suzuki które mam na oku :) http://tablica.pl/oferta/suzuki-rf900-136km-1998r-CID5-ID1aZ6w.html

Różnie się ludzie wypowiadają na temat tych motocykli jedni mówią że drugi bieg się sypie inni ze bardzo dobry silnik z gsx-r 1100 w olejaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja bym już wolał przy tej kasie FZR 600, ale ostatniej generacji http://moto.allegro....2962982959.html

 

Było mi dane tym modelem pośmigać trochę. Powiem Ci, że komfort na FZR jeśli chodzi o dłuższe trasy jest fatalny. Przy wzroście 190 męczyłem się niemiłosiernie. Poza tym jak na klase 600 to FZR jest "mułowata" od dołu. Miękkie zawieszenie, które miało być komfortowe w ogóle nienadaje się do szybszego łykania zakrętów.

 

Ja bym został przy RF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam FZR 1000! Latam modelem z końca produkcji i jestem mega zadowolony! Duża moc , wygoda jak dla mnie (178cm wzrostu ). Dużo dostępnych części i mała awaryjność . Lecz jest dużo zajeżdżonych egzemplarzy na rynku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W cenie do 4000zł chcesz kupić sportowy motocykl klasy 1000? :biggrin: Podziwiam Twoją odwagę lub naiwność. Nie wierzę w motocykl za dwie wypłaty pracownika budowy, który bez wpompowania kilku tysięcy złotych będzie sprawnie i bezpiecznie jeździł. Powiedz mi tylko dlaczego na ten cel chcesz wydać tylko tyle, ile kosztuje dobry telewizor? Pamiętaj, że skąpy płaci przynajmniej dwa razy.

Edytowane przez samolot

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cenie do 4000zł chcesz kupić sportowy motocykl klasy 1000? :biggrin: Podziwiam Twoją odwagę lub naiwność. Nie wierzę w motocykl za dwie wypłaty pracownika budowy, który bez wpompowania kilku tysięcy złotych będzie sprawnie i bezpiecznie jeździł. Powiedz mi tylko dlaczego na ten cel chcesz wydać tylko tyle, ile kosztuje dobry telewizor? Pamiętaj, że skąpy płaci przynajmniej dwa razy.

Każdy kupuje to na co go stać.. może chłopak jeszcze nie pracuje.. nie ma własnych dochodów, a jego pasja nie pozwala mu czekać. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cenie do 4000zł chcesz kupić sportowy motocykl klasy 1000? :biggrin: Podziwiam Twoją odwagę lub naiwność. Nie wierzę w motocykl za dwie wypłaty pracownika budowy, który bez wpompowania kilku tysięcy złotych będzie sprawnie i bezpiecznie jeździł. Powiedz mi tylko dlaczego na ten cel chcesz wydać tylko tyle, ile kosztuje dobry telewizor? Pamiętaj, że skąpy płaci przynajmniej dwa razy.

 

kupi, polata sezon na następną zime dołoży kolejne 2-3 tyś powymienia i poreguluje co trzeba i będzie miał zajebistą lokomotywe.

A jak się po drodze gdzieś zgruzuje to nie będzie tyle płaczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...