Skocz do zawartości

Cagiva Canyon 600? informacje o modelu potrzebne pilnie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczów

 

Na allegro wypatrzyłem ostatnio ciekawy model motocykla Cagiva Canyon 600. Niestety bardzo mało informacji jest o tych modelu na forach, prosiłbym zatem o pomoc kto wie cokolwiek na temat tego modelu niech napisze, Myślę że ktoś na tym forum nawet ten motocykl miał :) Powarzenie zastanawiam się nad kupnem tego modelu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci taki egzotyk i do tego rzadko spotykany? Wygrzmocisz ze 2 razy w terenie i przez rok będziesz szukał plastików, albo przedniego reflektora, którego pewnie nie znajdziesz.

 

Zwróć uwagę na sprawdzone konstrukcje z dobrym zapleczem części - Tenere, Transalp, DR800, Aprilia Pegaso, Africa Twin...

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale lubię egzotyki:P części jakieś na allegro są:P a lubię pogrzebać czasem jak trzeba i nie ma dwóch lewych rąk więc do serwisu nie muszę oddawać:) Fakt z plastikami nie będzie najłatwiej tu akurat masz racje, ale jak w ciężki teren nie będę wjeżdżał żeby je gubić. Poszukuje po prostu info na temat tego modelu.... jaki jest tam silnik co się psuje itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka z rozrusznikiem zabije Twój zapał do Cagivy 1-cylindrowej w ciągu 1 dnia...

Lepiej kupić porządnego Dr 350 , ja kiedyś miałem z 1999 roku i odsprzedałem koledze parę lat temu a śmiga do dziś...

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysiada...jak na 1-cylindówkę wysoko sprężoną, dali za mały rozrusznik, a odprężnika tam nie widziałem...wysiada sprzęgło jednokierunkowe( w zasadzie tzw. pieski) albo sam rozrusznik się pali...dodatkowo, silnik nie jest wzorem wytrzymłości, albo pierścienie, albo łożyska korbowodu, cała kołomyja, a części nie ma...

Podstawa to logika: jak parę osób mówi Ci, żeby sobie temat odpuścić to odpuść...

Pozdr. J-999

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...