Skocz do zawartości

Montenegro 2013


Model321
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam chętnych na wyjazd motocyklowy do Czarnogóry pod koniec sierpnia lub na początku września. Trasa Polska->Czechy->Austria->Słowenia->Chorwacja->Czarnogóra. Razem z przejazdem maksymalnie 12 dni. Generalnie nastawienie na sporo jeżdżenia zarówno po Czarnogórze i trochę po Chorwacji czyli często noclegi w innym miejscu. Natomiast kilka dni planuję również zostać na wybrzeżu w jakimś fajnym miejscu i trochę odpocząć na plaży. Ja podróżuję Hondą CBR 600 RR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Koszty są zależne od rodzaju noclegu.Polecam kwatery,w tym czasie nie powinno byc problemu ze znalezieniem miejsca.Ilość km też zależy od tego czy będziecie często na miejscu jeździć,a jest naprawdę co zwiedzać.Byłem w Czarnogórze cztery razy,i koszty kształtowały się średnio ok 3500-4000 na dwa tygodnie na dwie osoby.Km zwykle robiłem ok 4500.

http://www.towarzystwomotocyklowe.opole.pl/galerie/category/60-czarnogora-i-chorwacja-2010.html .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak lecę przez Węgry to ok 60-80 oiro , nie pamietam , ogolnie to lecę łomza krakow Krakow letenjie ( Węgry) i letenje Chorwacja (głownie makarska ) od splitu warto zjechać z autostrady super widoki i trasa , jak byłem 3 lata temu ostatni raz autostrada kończyła sie ma makarskiej , robią ja w takim tempie ze nie wiem gdzie jest dziś dubrownik zajebisty , tylko nie wykupujcie karty wstępu do muzeów ( wszędzie reklamowana ) taniej wychodzi oddzielnie zwłaszcza ze połowa jest prywatnych .. Do spania pod dubrownikiem polecam kotor w samym dubrowniku ceny kosmos ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów. Trasa oraz cel wyjazdu jak najbardziej na tak. Zwiedzałem tamte strony samochodem ale motocyklem to coś innego. Od kilku sezonów planuję taką wycieczkę na dwóch kołach. Podróżuję z moją żonką ,a koniec sierpnia jak najbardziej mi odpowiada. Jeśli znajdą się chętni proszę o kontakt [email protected] Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w 2011 byłem na przełomie lipca i sierpnia motocyklem w Chorwacji (cztery motocykle i cztery osoby). Na dłużej zostaliśmy w Makarskiej, był wyjazd do Dubrovnika i w drodze powrotnej jeziora plitwickie. Wyjazd wyszedł mi około 3500 zł. Teraz będzie więcej jeżdżenia trochę, więc myślę że minimum 4000 zł trzeba mieć. Noclegi przewiduje w kwaterach, nie biorę namiotu. W Makarskiej jak najbardziej można się zatrzymać na jakiś czas, bardzo fajne miejsce. Dodam, że przewiduje prędkości na autostradach 160-170 km/h. Wyjazd na pewno koniec sierpnia lub początek września, wcześniej nie dam rady. Wstępnie zainteresowane osoby proszę o info na priv zrobię listę. Proszę podawać jakieś dane kontaktowe, wtedy łatwo będzie mi zaktualizować listę.

Edytowane przez Model321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałem w 2011 całą Chorwacje i Czarnogóre. W Chorwacji "Adriatycka magistrala" powala widokami i super winklami i to prawie na całym odcinku, a napewno od Senj do skrzyżowania z autostradą przed Zadarem i od Splitu do końca czyli do Czarnogóry. W Czarnogórze koniecznie Przejazd przez góry "Durmitor" i kanion rzeki "Pivy". Kanion "Moraczy" i droga z Kotoru do Cetinje tez nie gorsze wcale. O miastach nie bąde się rozpisywał, bo jakoś nie kręcą mnie zabardzo ale do Splitu zajedzcie koniecznie a Dubrownik to po prostu bajka.

Ps: Foki w galerii poniżej

Edytowane przez pepe68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...