Skocz do zawartości

Kat. B 3.5t ????


Rekomendowane odpowiedzi

Kivi, w osobowym ? Jestem wogole zobowiazany aby zatrzymac sie na zadanie ITD ? ? ?

 

O ile potrafie zrozumiec, ze w " Busie " ewentualnie mogli y sie doczepic .....

 

:crossy:

 

Tak, musisz się zatrzymać jak również na żądanie Straży Granicznej, Urzędu Celnego, Policji Skarbowej i Straży Miejskiej jak we Włoszech i jeszcze nam tylko brakuje Karabinierów z opaskami PIS :biggrin: :banghead:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, musisz się zatrzymać jak również na żądanie Straży Granicznej, Urzędu Celnego, Policji Skarbowej i Straży Miejskiej jak we Włoszech i jeszcze nam tylko brakuje Karabinierów z opaskami PIS :biggrin: :banghead:

 

Dobra, poddaje sie :icon_mrgreen:

 

A swoja droga przed wczoraj zatrzymano mnie na stacji BP w Kolbaskowie, ale biedycy niemieckiego nie znali, ja z drugiej strony nie wiedzialem o szco im chodzi :icon_mrgreen:

 

Kurde, tjazelo bez innostonnych jazykob :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie Andrzeju, jak tak przeczytałem ten Twój wpis, to i znajomość polskiego w konwersacji z Tobą nic by im nie dała, gdybyś próbował rozmawiać w tym języku :)

 

Staszek, naczej dogaduje sie czlowiek z damami a inaczej z panami w mundurze policyjnym. W jednym przypadk jestes kreatywny a w drugim nie znasz zadnego innego jezyka :biggrin:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprawnienie do kierowania:

  1. Pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu i motocykla;
  2. Zespołem pojazdów określonym pod literą "a" oraz przyczepą lekkiej (której dopuszczalna masa całkowita nie przekracza 750 kg)

Uwaga! Zespołem pojazdów określonym pod literą "a" oraz przyczepą innej niż lekka, o ile łączna dopuszczalna masa całkowita zespołu nie przekracza 4250 kg

 

 

co w tym takiego nie zrozumiałego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straż Miejska może zatrzymywać w związku ze złamaniem zakazu ruchu, zaś są sytuacje, gdy zatrzymania dokonuje ŻW - ale tylko wtedy, gdy obowiązuje rozporządzenie premiera nadające im takie uprawnienia, czyli kilka dni w roku.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, musisz się zatrzymać jak również na żądanie Straży Granicznej, Urzędu Celnego, Policji Skarbowej i Straży Miejskiej jak we Włoszech i jeszcze nam tylko brakuje Karabinierów z opaskami PIS :biggrin: :banghead:

Do tego trzeba jeszcze dolozyc Corpoforestale- straz lesna i Policia Provinciale- straz gminna.

Najbardziej czepiaja sie lesni i to tylko moto sprawdzaja czy wszystko ma homologacje i nawet mierza kat odchylenia tablicy rejstracyjnej od pionu- dopuszczalna chyba jest 30°.

A z wagami na drogach sie jeszcze przez 20 lat tu nie spotkalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Guarda Financa? Chyba dobrze napisałem... Po wyjściu ze stacji benzynowej pytali o paragon - dobrze, że nie wywaliłem od razu do kosza przy wyjściu...

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego jeszcze Corpoforestale i Policia Provinciale

Guarda Financa

 

Wszystko to pikus, zapomnieliscie o Plicia Urbana :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...