Jump to content

Świąteczno-Noworoczne Życzenia

andrev66
 Share

Recommended Posts

Absolutnie nie czuję się odpowiedzialną osobą za zakładanie takich tematów... Małooo, wręcz jestem z ostatnich do tego typu tematów, Ale nie jest dziwnym dla Was że nikt na tym liczącym tylu użytkowników forum nikt nie pokusił się o życzenia? Ogarnijcie się... Spędzamy tyle ze sobą czasu... Wstyd.

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Nikt się nie pokusił, może dlatego, że zdaje sobie sprawę z tego, że większość takich życzeń jest od niechcenia i tylko dlatego, że tak po prostu wypada. Ja osobiście uważam, że pewnym minimum jest zadzwonienie, żeby jakiś kontakt był. o sms-ach to nawet nie wspomnę ...

P.S.

Najlepszego :)

P.S. 2

Jest temat z życzeniami w dziale Sport motocyklowy

Edited by Blood

Guest Lefthandy

Z uwagi, że zbliżają się Święta Bożego Narodzenia czas na świąteczno-noworoczne życzenia. Niech Wam wszystkim Dzieciątko Błogosławi, a Nowy Rok przywitajmy z radością i wiarą, że będzie lepszy od poprzedniego.

Taaa, w Mikołaja pewnie też wierzysz.

http://www.bankier.p...ow-2709467.html

564508_372131679548611_1763997528_n.jpg

Chepi niu jer! :D

Edited by Lefthandy

Absolutnie nie czuję się odpowiedzialną osobą za zakładanie takich tematów... Małooo, wręcz jestem z ostatnich do tego typu tematów, Ale nie jest dziwnym dla Was że nikt na tym liczącym tylu użytkowników forum nikt nie pokusił się o życzenia? Ogarnijcie się... Spędzamy tyle ze sobą czasu... Wstyd.

Cały rok się adorujemy, to chyba oczywiste, że nawet bez słów życzymy sobie najlepszego :) Aż żałuję, że w tym roku nie będę mógł pospamować w temacie sylwestrowym. Będę odcięty od World Wide Web.

najleepszego

i żebyśta się tak nie żarrli

ino pili

no :laugh:

Edited by modek

http://www.bikepics.com/members/modek/
w sprawie pochówku, to zaczynam mieć zdanie zbliżone do koncepcji qurim`a

a być może nawet zacznę chodzić z gołą dupą, żeby mogli całować za życia

http://rpmauto.pl/

Najlepszego,dużo zdrowia i spełnienia marzeń!

Oby 2013 był lepszy!

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

• 2 weeks later...
  • 8 years later...