Skocz do zawartości

motor dla dziewczyny


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Chcę kupić motor i mam pare pytań do fachowców:) Mój pomysł na motor jest taki: chcę żeby jeżdził po mieście,był zwrotny, żeby miał elektryczny starter, mało ważył, wybaczał niedoskonałości kierowcy, łatwo w nim było znaleźć luz, miał koło 45 koni, nie trzeba było często zmieniać tłoka no i żeby też dawał rade w lesie i na polu sąsiada i najważniejsze ma być żółty:) Słyszałam, że od takich rzeczy są supermoto i teraz tak: czy potrzebuje dwóch kompletów kół, czy będę musiała dolewać oleju do paliwa, jak w ogóle o taki motor dbać noi za jakim modelem powinnam sie rozglądnąć, na co patrzeć przy kupnie i czy ktoś nie chciałby mi może takiego podarować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczał niedoskonałości kierowcy, łatwo w nim było znaleźć luz, miał koło 45 koni

 

jedno drugiemu zaprzecza :D

 

45KM to jest dużo w enduro dla niedoświadczonego jeźdzca ja latam 6 lat i 44KM mną poniewiera w terenie....chyba że jakiś muł typu nowa xt600 chociaż xt600 dla totalnego świeżaka będzie mocna....

 

czemu akurat tyle ??

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uu 6 lat latasz i tobą 44kuce ostro poniewierają? ładnie;x jak dla mnie kupywanie pierwszego motoru tak dużego dla dziewcyzny jest bezsensu... wolałbym by sie nauczyła na jakiejś DT 125 typu 2004r. zarejstrowana, około 34kuce erektryczny starter? daje rade spokojnie i po lesie i drodze jak i polu sąsiada ;D zależy ile koleżanka ma do wydania to popolenizujemy xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że podobnie jak Krzysiek proponuje lepiej było by kupić na początek jakąś 125 w 2t,lekkie,zwrotne...w sam raz na początek

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uu 6 lat latasz i tobą 44kuce ostro poniewierają? ładnie;x

 

ciekaw jestem na ile ty crf 450 ogarniasz :D

 

Chyba dwójkę z trójką pomyliłeś w mocy...

 

dokładnie :D pozatym dt była z wiekiem coraz gorsza(czym łodsza tym gorsza ) jak xt i coraz mniej off -RE to jakas pomyłka zlikwidowali kopniak , zawias chyba z chińskiego kibla, na sucho chyba 130 kg waży a ma 20-22KM z masą jakis durnych restrykcji (recyrkulator spalin, chyba katalizator, jakieś blokady )

 

jak dt 125 to R , byle zdrową, dasz jakieś oponki enduro np seria E z mitasa to i na asfalt się nadadzą i na lekki teren i nie będziesz musiała przerzucać kół

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dt 125 to R , byle zdrową, dasz jakieś oponki enduro np seria E z mitasa to i na asfalt się nadadzą i na lekki teren i nie będziesz musiała przerzucać kół

 

posiadam i polecam :) nie będziesz żałowała :D bynajmniej ja nie żałuje :>

 

A na żółto zawsze można przemalować :P

Edytowane przez BarbieDT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 km wymyśliłam bo kiedyś dali mi się przejechać jamahą yz i miała koło 40 koni noi czad :) dojechalam do lasu, trzeba bylo zawrocic noi wiadomo ze zgasł :) kiedy przyszło do odpalania nie było tam starteru chociaż szukałam wszędzie oprócz pod kołem :) ciężko było z tego rozruchu przy nodze odpalić (miałam skuteczność mniejszą niż połowę) dlatego wolałabym mieć też elektryczny żeby nie prosić przechodniów czy by mi nie odpalili mam swoją dume:) obejrzałam sobie dt i wydaje mi sie spoko, nie waży za dużo i da sie dopasować jedne koła ale to jest chyba dwusów tak? a już wykombinowałam sobie że jak dwusów to właśnie trzeba kombinowac z tym olejem i tez nie wiem jak jest z tymi tłokami. To zawsze trzeba je tak często wymieniać? i co w sumie różni crossy od enduro w budowie motocykla i uzytkowania? mozna crosami jezdzic po drogach(bez prawka:)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...