Skocz do zawartości

Rumunia i Krym 2013


tosik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

..licze sie z taka ewentualnością po to cismieny od dołu do Kaczyki w polskiej wiosce zasiegniemy informacji na miejscu , jeżeli cos bedzie nie tak pocisniemy na Bistre i Baia Mare a dalej na Sapante ..... choc generalnie szuter to często norma na Wschodzie Europy ...wiec damy rade jednen Worrior sie pomęczy reszta generalnie bez problemu ...

Edytowane przez BMWolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lece do rumuni z ekipa w sierpniu , w sumie to jestesmy nad morzem czarnym 3 km od bulgarii i tez szukam ciekawych terenow do jazdy motocyklami szosowymi ( niestety :) ) - moze ktos cos doradzi

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym odcinku nie ma szutru, jest asfalt aczkolwiek miejscami bardzo dziurawy.

Mimo wszystko polecam przejechać się tamtędy, fajne widoczki.

 

 

...Po Ukrainie :banghead: drogowo nic mnie już nie zdziwi a i to sie dało przeżyć , ale tym lepiej że asfalt a nie szuter :biggrin:( Gość z Warriora się ucieszy)

 

 

ja lece do rumuni z ekipa w sierpniu , w sumie to jestesmy nad morzem czarnym 3 km od bulgarii i tez szukam ciekawych terenow do jazdy motocyklami szosowymi ( niestety :) ) - moze ktos cos doradzi

 

 

..no masz w tym temacie kilka konepcji , wiekszośc jest asfaltowych ( + niespodzianki miejscowe ) , jak sie jeżdzi po tej cześci Europy

trzeba byc na to przygotowanym ..... zawsze to przygoda

Edytowane przez BMWolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..ups ... mapa mi sie zbiesiła , oczywiście to idzie z transforgorską mały psikus goggle maps... więc to idzie o tak :

http://maps.google.pl/maps?saddr=Wejherowo+%C5%9Amiechowska+34a&daddr=Ignacego+Paderewskiego+1,+Rzesz%C3%B3w+to:47.850036,21.788284+to:Oradea,+Okr%C4%99g+Bihor,+Rumunia+to:Salina+Turda,+Turda,+Rumu+nia+to:sebes+to:Novaci,+Rumunia+to:Strada+Negru+Vod%C4%83+to:Transf%C4%83g%C4%83r%C4%83%C8%99an+to:Transf%C4%83g%C4%83r%C4%83%C8%99an+to:Bran,+Brasz%C3%B3w,+Rumunia+to:Piata+Unirii+,Bukareszt,+Rumunia+to:Vama+Veche,+Konstanca,+Rumunia+to:Kaczyka,+Suczawa,+Rumunia+to:Moldov+i%C8%9Ba+Monastery,+Watra+Mo%C5%82dawica,+Suczawa,+Rumunia+to:B%C3%A2rsana,+Maramure%C5%9F,+Rumunia+to:S%C4%83p%C3%A2n%C5%A3a,+Maramure%C5%9F,+Rumunia+to:Rzesz%C3%B3w+to:Wejherowo&hl=pl&ie=UTF8&ll=45.236218,24.911499&spn=1.934105,4.938354&sll=45.370449,24.641304&sspn=0.015074,0.038581&geocode=FW8kQQMdHXkWASn5rKi5M7r9RjHyXJAGXWXv4Q%3BFelM-wIdff5PASmHzE-xXvo8RzGD-xrYOBWiKA%3BFTQi2gIdfHZMASndZs3DDmNHRzFGsUdb_6m0qA%3BFd5DzgIdV31OASlTI3Zo40dGRzFEU13WhqRVGw%3BFbHQxgIdAs1qASGxUIivAmUgISltv1wYuGhJRzGxUIivAmUgIQ%3BFSZHvQIdtalnASlVZY5k-B5MRzHEtY-vZ_bJAQ%3BFWBksQId8CxpASkpR3iNUJlNRzG7J5835LBUQg%3BFbnHsAIdcYV4AQ%3BFQdntAIdRuV3AQ%3BFb5HugIdmOx2AQ%3BFd1ytgIdxwaDASlzWOVM5UezQDEQzPX-X3Sjsg%3BFazrpQIdaVCOASlna7wMFv-xQDEfNmPPJXS4Lg%3BFdydmwIdhfuzASl10mji6Sy7QDEGQIm6ysTCrQ%3BFbXT1gId4DOLASnHsF5bHK01RzHa_d6gUz7V8g%3BFTMw1wIdty-GASGenkDyzfs_zSntgJgB4ck1RzGenkDyzfs_zQ%3BFViZ2QIdSh9vASlfM2xsAbU3RzHCgprNUs3VzA%3BFaD-2wIdaJZpASkHpWP4WpY3RzEigwzbZUGGWw%3BFXOQ-wIdsa5PASlJ1BTM4_o8RzHtsj6zMQ0k0g%3BFYIiQQMd2TYWASlVdnVeKbr9RjHHbM8jORr-Jw&dirflg=t&mra=ps&via=2&t=m&z=8 no chyba że jeszcze transforgorska bedzie zamknieta to poprzednią trasą ...

Edytowane przez BMWolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziecie wracać już na polnoc kraju to proponuje przejechać przez Piatra- Neamt i w poblizu zwiedzić wąwóz Bicaz- duzo nie nadrobicie, szybko sie go zwiedza a naprawde warto. http://obiezyswiat.o...hp?gallery=4378 Tak na zachete :)

 

dzieki dodam do koncepcji ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... tak właśnie , niestety różne przyczyny zmysiły do zmiany terminu wrześniowego na czerwcowy ...więc zostaje nam tylko liczyc na łud szczęscia z trasą transforgorska , obserwuje serwer słuzb drogowych Rumuni ...może sie uda :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mnie termin wrześniowy odpowiada

Obserwuję wątek a kierunek Krym i tak w tym roku zaliczę, sam lub w grupie

Witam termin na poczatku wrzesnia odpowiada mi najbardziej ze względu na urlop w zeszłym roku miałem miesiąc wolnego w sierpniu to zrobiłem runde po kaukazie, ale pracuje w malej firmie i inni też chcą miec urlopy w wakacje. W tym roku myślę bardziej o Mołdawii i Rumunii ale na krymie jest pięknie byłem tam kilka razy i zawsze mogę pojechac jeszcze raz :crossy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam termin na poczatku wrzesnia odpowiada mi najbardziej ze względu na urlop w zeszłym roku miałem miesiąc wolnego w sierpniu to zrobiłem runde po kaukazie, ale pracuje w malej firmie i inni też chcą miec urlopy w wakacje. W tym roku myślę bardziej o Mołdawii i Rumunii ale na krymie jest pięknie byłem tam kilka razy i zawsze mogę pojechac jeszcze raz :crossy:

 

A więc musimy się trzymać razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi drogami to mit . Główne są bardzo dobrej jakości chyba ze chcesz zjechać i podróżować tymi żółtymi to jest różnie ( ale to samo masz w Polsce ) . Generalnie wszyscy jeżdżą do Rumuni zaliczyć Trasfogaraska i Transalpine a te są już w całości przejezdne a Transalpina ma nowiutki asfalt położony . Generalnie sporo dróg w Rumunii jest po remontach albo w trakcie . Nie masz sie co stresowac , jedz a będziesz miło zaskoczony :-)

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...