Skocz do zawartości

Rumunia i Krym 2013


tosik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to jest nas 4 przydałoby się dokpotować jeszcze kogoś:)

1Ty

2Ja

3Wróbel

4Bober

 

Śledzę wątek ale chyba nie dość skrupulatnie i zgubiłem termin w aszego planowanego wyjazdu.

Sam planuję odwiedzić te rejony w tym roku i chętnie bym się dołączył. Tworzy się lista . Może ktoś podsumować założenia wyjazdu ?

Terminy i planowna trasa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Krymie w 2009 roku. Mam kontakt na Viktora który mieszka w Sudoku spokojnie dogadacie się po Polsku-mieszkał u nas ponad 15lat. Płacicie za dobę a on jest do waszej dyspozycji- gotuje, pokazuje okolice, nurkowanie na kraby itp...

Edytowane przez ilek

Pozdrawiam

 

Ilek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Krymie w 2009 roku. Mam kontakt na Viktora który mieszka w Sudoku spokojnie dogadacie się po Polsku-mieszkał u nas ponad 15lat. Płacicie za dobę a on jest do waszej dyspozycji- gotuje, pokazuje okolice, nurkowanie na kraby itp...

 

ilek jak możesz to prześlij namiar na człowieka na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie skończyłem wstępny maksymalny plan , wyglada jakoś tak :

 

http://maps.google.p...mra=ls&t=h&z=13

 

Ale mój termin to od 6 września 2013r ( tak wstępnie) - więc bardzo daleko jeszcze , wcześniej raczej do Chorwacji, a może gdzieś indziej ( byle na wschód)

Witam pozdrawiam :) jeśli termin we wrześniu jest aktualny to ja się piszę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...temat żyje i to cieszy ..lecz jak w zyciu termin ewoluuje i uleg zmianie ( co wcale nie znaczy że we wrzesniu nie wróce na Krym) ..aktualnie docelowo obowiazuje 30 maj + 11/12 dni trasa wstepna jest o taka

 

http://maps.google.p...s&via=2&t=h&z=5

 

grupa ma wstępnie 6 maszyn w tym 4 pewne i 2 na 50% i liczy 8 do 9 osób .... to dużo i chmara ludzi ale 4 maszyny sa zgrane reszta sie dopasuje ...formalnie więc nie zamykam jeszcze grupy ( z uwagi na dwa 50% co da łacznie 3 osoby mniej) ale zrobię to najdalej 1 kwietnia ...wiadomo że może sie wykruszyć grupa ale na przypadki losowe i generalnie niełatwe życie w tym kraju niewiele można poradzić....

Edytowane przez BMWolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie macie maszyny, ale jak bylismy w zeszłym roku w Rumunii to odradzali nam odcinki przez Karpaty na polnocy kraju ( na Waszej mapie L, M N) z powodu braku asfaltu. Na pocieszenie napisze, że nam się trafił taki kilkudziesięcio kilometrowy odcinek z samymi szutrami i było fajnie, a w grupie trzy cruzery były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...