Skocz do zawartości

Wyjazd na Isle of Man TT 2013


volumax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi czy ktoś jedzie na motorach jezeli tak to kiedy i czy juz jest zaplanowane coś. Czy koszt wyjdzie 6 czy 10 tyś trudno taki urok ale wolałbym jechać na motorze tam dlatego też szukam i pytam czy ktoś wyrusza ?

 

Ostatnio organizowałam spotkanie z osobami, które wyjazd na Man zorganizowały w dwa tygodnie, także da się wszystko. Z tego, co pamiętam, koszt całej dwutygodniowej wycieczki tam, to ok. 5-6 tys, ale wiadomo - nie trzeba być tam tyle czasu. Najdroższy podobno był prom - ok. 1200 zł w obie strony.

 

A teraz wybierasz sie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi czy ktoś jedzie na motorach jezeli tak to kiedy i czy juz jest zaplanowane coś. Czy koszt wyjdzie 6 czy 10 tyś trudno taki urok ale wolałbym jechać na motorze tam dlatego też szukam i pytam czy ktoś wyrusza ?

 

 

 

A teraz wybierasz sie ?

 

Mogę dać Ci kontakt do tych osób, prawdopodobnie w tym roku też planują wyjazd.

Ja też planuję, ale wszystko wyjdzie z końcem kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam.

Odswieze trochę stary wątek. Wybiera się ktoś w 2018 roku?. Mam zarezerwowany bilet promowy tam 03.06 powrót 10.06. Lecę sam na fz1, spanie w namiocie na polu namiotowym w Douglas rugby Club. Jak coś, to na priv [email protected] mówiąc szczerze samemu mi się nie chce lecieć, a żona się zbiesila jak się dowiedziała że jest do zrobienia 2 tys km w dwa dni w jedną stronę... W najgorszym razie stracę 50£ zaliczki na bilet promowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...