Skocz do zawartości

Auto dla kawalera 12-14 tys


damian155
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

uwazasz ze jak ktos cops sprzedaje to na pewno jest cos nie tak?

fajne masz podejscie do zycia kolego ;)

mialem w ciagu 7lat 16motocykli , chyba wszystkie byly "cos nie tak" bo sprzedawalem by kupic cos jeszcze innego :D

Edytowane przez kulka

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam Peugeota 406 Coupe. Byłem posiadaczem tego modelu dopóki go nie rozwaliłem... ale to dluga historia:P Miałem wersje 2,0 136kucy, zamontowałem instalcje lpg, i autko sie super spisywało. Części tanie zamienniki są ogólnodostępne. Wbrew pozorom 2,0 ale daje rady, przyśpiesza hamuje bardzo miło, w środku dobrze wyciszone, na zakrętach trzyma zajebi..e.. Można powiedzić że sie w nim zakochałem... Ale zbieram teraz na nowego tak samo 2.0 na jakimś gaziku. Z minusów tego modelu to zderzaki są kiepskiej jakości i pękają strasznie... Z przodu bardzo dużo miejsca, z tyłu tragedi nie ma (zapraszałem tam moją dziewczyne i było całkiem wygodnie:P) W bagarzniku dużo miejsca, zmieściła się butla 80l oraz pokaźnych rozmiarów tuba, i zostało jeszcze troszke miejsca... Silnik taki jak w zwykłym 406 więc problemów z częściami do niego nie ma, gaz znosi bardzo pozytywnie mi palił w granicach 10-14l w zalerzności jak mu deptałem... Nie polecam wersji 3,0 V6 bo te jednostki lubią sie sypać, 1,8 bo nie ma czym jechać, ale za to 2,2HDI bardzo udany motorek. Wiem troszke na temat tych autek bo troche się naszukałem żeby znaleść coś co się w miare kupy trzyma.. WIĘC NAPRAWDE PEUGEOCIK COUPE POLECAM!! POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety .....

No ale zobaczymy jaka decyzje podejmie mlody czlowiek, kawaler ...

Czy kupi sobie zabaweczke do lansu i skarbonke czy dobra fure :icon_mrgreen:

 

Na razie pilnie sledzimy temat ....

Powiedz mi co to znaczy dobra fura bo jestem jakiś niedoinformowany a chciałbym. Takie lanserskie w208 dużo różni się od np. w 210 które mogłoby być dobrą furą bo nie jest lanserskie? Ja np. uważam, że samochody sprzed 2000r są dużo lepsze niż te najnowsze wynalazki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem auto. CLK w208 230k automat z 2000r. Postanowiłem w tym roku nie jechać na narty i tą kasę przeznaczyć na zarejestrowanie pojazdu. Do zarejestrowania sprowadzony od sąsiadów z zachodniej granicy. Auto naprawdę utrzymane w dobrym stanie. Do wymiany klocki i zbity lewy kierunek w lusterku lewym. Poza tym wszystko działa bez zarzutu. Fotki jeszcze z ogłoszenia bo nie miałem kiedy zrobić http://imageshack.us/user/damian15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem auto. CLK w208 230k automat z 2000r.

 

No to gratki :clap:

 

Teraz czekamy na pierwsze wrazenia, opis i ewentualnie ile kasy wydasz na doprowadzenie do jazdy ...

Rozumiem ze sztuka od Niemca, starszy Pan, pierwszy wlasciciel, przebieg 150 000 :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratki :clap:

 

Teraz czekamy na pierwsze wrazenia, opis i ewentualnie ile kasy wydasz na doprowadzenie do jazdy ...

Rozumiem ze sztuka od Niemca, starszy Pan, pierwszy wlasciciel, przebieg 150 000 :icon_mrgreen:

i jezdzony tylko w niedziele, dobrze pomarzyć.

ale takie rzeczy to tylko w der Paśniku w tedeiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...