Skocz do zawartości

Do 30 000zł z segmentu B.. Ibiza? Fiesta?


karen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

w tych na pompie rotacyjnej rozrząd był co 90 według serwisówki, 120 w tych najnowszych. Na pewno 150?

 

'rozdzielaczowej...

Takie zaufanie można mieć do auta posiadanego od nowości, kiedy sam wszystko kupujesz i wymieniasz na czas. Ja miałem furę kupioną z firmy w której robili wszystko w ASO i niby na czas, ale jakiś gnój z ASO zamiast oryginalnego paska założył chińskie gówno za 20 zł. Pasek strzelił 22K km przed wymianą, a ja zamiast zapłacić 800 PLN za wymianę całego rozrządu, zapłaciłem 2800 za robienie czapki i wymianę sześciu zgiętych zaworów.

 

Ewidentnie nie mam pomysłu na samochód - bo aktualnie przeglądam hondy CRV...

Stachu, CRV-ki są przezajebste pod każdym względem, poza jednym mankamentem. Spalanie benzyny 12l/100km, albo 15l LPG.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem się CRV-ką i ma dla mnie inny mankament - trochę za głośna powyżej 130km/h i w ogóle taka "niechętna" do jazdy szybciej niż te 130km/h (benzyna). Po próbie Qashgaia i CRV myślę że tego typu auto jednak nie dla mnie, bo po prostu SUV musi mieć konkretny silnik i wnętrze premium aby nim płynnie i komfortowo jeździć a to już inny level - zarówno cena zakupu dobrego i względnie młodego egzemplarza jak i przede wszystkim koszty utrzymania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...