Skocz do zawartości

dziecko jako pasazer


malalarz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Damian85 napisał:

Skąd takie wnioski?

Widziałem kilka postów wszechwiedzącej "koleżanki". Jakoś postawa i wypowiedzi w tematach nie świadczą dobrze o tej osobie. A jeśli ktoś uważa, że to jedna i ta sama osoba co ja, to chyba idąc dalej ma mnie za osobnika z tej samej półki. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, kiler napisał:

nie żebym coś tam sugerował ale tak mi się po prostu przypomniało że kiedyś tam był taki jeden co mieszkał u skośnookich i PODOBNO projektował statki  😉

a ja to normalnie żałuję, że wcześniej się nie zarejestrowałam co by właśnie z tamtym Panem popisać...no ten to o kobietach miał zdanie, że ho ho 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Literat napisał:

Widziałem kilka postów wszechwiedzącej "koleżanki". Jakoś postawa i wypowiedzi w tematach nie świadczą dobrze o tej osobie. A jeśli ktoś uważa, że to jedna i ta sama osoba co ja, to chyba idąc dalej ma mnie za osobnika z tej samej półki. 

Przeca my piszemy, że ktoś stworzył wyimaginowane postaci i robi bekę - czyli gra, pogrywa, udaje thebilla itd. : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Damian85 napisał:

Przeca my piszemy, że ktoś stworzył wyimaginowane postaci i robi bekę - czyli gra, pogrywa, udaje thebilla itd. : )

Wiem i też jestem tego zdania.. dlatego zareagowałem, żeby czasami komuś z administracji nie wyskoczyła ikona zablokuj użytkownika przy moim nicku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Literat napisał:

Widziałem kilka postów wszechwiedzącej "koleżanki". Jakoś postawa i wypowiedzi w tematach nie świadczą dobrze o tej osobie. A jeśli ktoś uważa, że to jedna i ta sama osoba co ja, to chyba idąc dalej ma mnie za osobnika z tej samej półki.  

to co napisałeś nie świadczy dobrze o twojej kulturze osobistej. pewnie chciałbyś być osobnikiem z tej samej półki co ja, ale jeszcze ci na pewno dużo dużo brakuje. nie jestem wszechwiedząca, ale mam rozległą wiedzę i nie ma chyba w tym nic złego

Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałem", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku". source: temysli.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, trampolajna napisał:

to co napisałeś nie świadczy dobrze o twojej kulturze osobistej. pewnie chciałbyś być osobnikiem z tej samej półki co ja, ale jeszcze ci na pewno dużo dużo brakuje. nie jestem wszechwiedząca, ale mam rozległą wiedzę i nie ma chyba w tym nic złego

Według Ciebie to każdemu brakuje.. Tobie interpunkcji, innym wiedzy czy czegoś innego. Po co wytykać? A gdzie zdobyłaś te wiedzę? W google, na wikipedii? Jeśli tak, to pozostaje mi jedynie gratulować. Sięgnij do wiarygodnych źródeł wiedzy, a nie do opinii zwykłych ludzi. Szukaj wiedzy u Jej podstaw, nie na śmietniku jak dotychczas. 

Trochę pokory i wytrwałości, a może osiągniesz coś w kwestii wiedzy. 

Kij ma zawsze dwa końce, zapamiętaj 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ale tu śmietnik się zrobił.
Jest tu jakiś mod?

obliczone na lukakatorze



Jest, a co potrzebujesz? Jeśli uważasz, że coś narusza regulamin masz opcję zgłoszenia postu, nie misisz osadzać manifestów w temacie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgłosiłem i co? Zero reakcji.
Jeden wielki śmietnik.

Nara.

obliczone na lukakatorze



Reakcja była, tylko nie taka jakiej oczekiwałeś.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2021 o 23:49, trampolajna napisał:

czy wy jesteście poważni?????????????????????????????????????????? ja jestem doświadczoną motocyklistką mam już wiele kilometrów za sobą a nigdy bym nie wzięła na motocykl swojej Zuzi i Pawełka, bo to nieodpowiedzialne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Motocykl to nie jest zabawka i nie ma co ryzykować -  dla dziecka 7 letniego byle wywrotka na zakręcie to pewna śmierć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Po pierwsze primo wozenie dwojki dzieci na motocyklu jest niedozwolone przez prawo wiec nie zabierzesz Zuzi i Pawelka legalnie !

Po drugie primo, kto stwierdzil, ze jestes doswiadczona i masz wiele km za soba ? 🤣

 

🙂

W dniu 7.10.2021 o 20:35, trampolajna napisał:

1. żal mi cię jak nie odróżniasz współczesnego motocykla, który na drobny ruch manetkę dochodzi do 200 km/h od jakiegoś motocykla sprzed 40 lat, który jechał może 30 - 40 km/h.............

2. dobrze, że chociaż wprowadzono te ograniczenie, że z dzieckiem do 7 lat można jechać maksymalnie 40 km/h, bo inaczej statystyki byłyby zatrważające..............

1. Ale pierdooly wypisujesz !  Sprawdz sobie jakie predkosci rozwijala JAWA 350 z roku 1959 ( Kiler podal ) 

Dowiedz sie jaka jest / byla roznica miedzy oponami z tamtych lat a obecnie produkowanych i przekalkuluj na zdrowy rozum ktore lepiej trzymaly. 

 

2. Wprowadzenie ograniczenia to co najwyzej kolejny martwy przepis, bo nikt sie do niego nie bedzie stpsowal. Pomijam juz fakt, ze wlasnie te 40 km/h stanowi wieksze zagrozenie niz np. 60 km/h bo nikt wolniejszego nie musi wyprzedzac, co zwieksza bezpieczenstwo.

W dniu 11.10.2021 o 17:55, Agnes85 napisał:

a ja to normalnie żałuję, że wcześniej się nie zarejestrowałam co by właśnie z tamtym Panem popisać...no ten to o kobietach miał zdanie, że ho ho !

On by Cie nie chcial !  🤣

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...