Skocz do zawartości

dziecko jako pasazer


malalarz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja chyba już nie żyje od 40 lat bo jako dziecko z dziadkiem na motocyklu jeździłem w prawie każde całe wakacje 🙂 bez fotelików , pasów  itp

Podobnie jak jeździłem z drugim dziadkiem trabantem bez poduszek i fotelików

To bardzo niebezpieczne i powinni moim rodzicom odebrać prawa rodzicielskie

tylko chyba przez te wszystkie lata się to przedawniło 😉

 

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, kiler napisał:

ja chyba już nie żyje od 40 lat bo jako dziecko z dziadkiem na motocyklu jeździłem w prawie każde całe wakacje 🙂 bez fotelików , pasów  itp

żal mi cię jak nie odróżniasz współczesnego motocykla, który na drobny ruch manetkę dochodzi do 200 km/h od jakiegoś motocykla sprzed 40 lat, który jechał może 30 - 40 km/h.............

dobrze, że chociaż wprowadzono te ograniczenie, że z dzieckiem do 7 lat można jechać maksymalnie 40 km/h, bo inaczej statystyki byłyby zatrważające..............

  • Puknij się w garnek 1

Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałem", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku". source: temysli.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudiusz wiem że są, bo o tym pisałem wcześniej.

Kwestia jest tego że taki fotelik to koszt w okolicy 800zl, natomiast pasy okolice 100zl.

To dość znacząca różnica w cenie.

Pytanie czy także w bezpieczeństwie?

 

Trampolajna Jak czytam te pierdoły co piszesz to ja nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.

Weź się więcej nie osmieszaj

 

obliczone na lukakatorze

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, trampolajna napisał:

żal mi cię jak nie odróżniasz współczesnego motocykla, który na drobny ruch manetkę dochodzi do 200 km/h od jakiegoś motocykla sprzed 40 lat, który jechał może 30 - 40 km/h.............

Żal to jest mi Ciebie bo myślisz że kiedyś motocykle  jeździły 30 /h 😉 a dodatkowo że masz jakieś dziwne wyobrażenie o "drobnych ruchach manetką " 😉

Akurat w Twoim przypadku jedyne co mi przychodzi do głowy to "baby do garów a nie do motocykli "

otóż wyobraź sobie że poczciwy komarek rozpędzał się do około 40 a jak lepszy to nawet pojechał 45 😉

Natomiast MOTOCYKLE  typu Jawa czy ETZ np 251  osiągały prędkości 130-140

A zaręczam ci że przewrotka  przy 50 czy 60 boli tak samo na Simsonie jak i na najnowszej hajabusie  (tzn może nie finansowo 😉  )

A co do tego "szalonego niebezpieczeństwa " na moto to właśnie tacy jak ty wychowują dzieci dla których przejście nie po pasach będzie wyzwaniem godnym wyprawy na wojnę .

Typowe "Piz.....y w rurkach" z piękną boczną fryzurką 🙂

pewnie dzieciom odkrawasz skórki od chleba żeby im było łatwiej gryźć  🙂

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, jonaszko napisał:

Oj, bystry jesteś. Już że dwa tygodnie temu pisałem, kto to jest. A bekę, to ma on i ja, kiedy czytam te wasze wypowiedzi i odpowiedzi na jego poduchy emoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.png

Jonaszko, ale to chyba każdy wie, że to podpucha - odkąd się te konta pojawiły, czyli Incelariusz, Literat, Trampolajna, wszystkie są raczej przez jedną osobę prowadzone, dla beki. ; )

A kto je Twoim zdaniem założył? ; )

Edytowane przez Damian85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2021 o 10:09, Damian85 napisał:

Jonaszko, ale to chyba każdy wie, że to podpucha - odkąd się te konta pojawiły, czyli Incelariusz, Literat, Trampolajna, wszystkie są raczej przez jedną osobę prowadzone, dla beki. ; )

A kto je Twoim zdaniem założył? ; )

Coś się odkleiło Tobie? Konto posiadam sporo czasu, sprawdź sobie jak masz możliwość. Nie zarejestrowałem się tu po to, żeby z kimkolwiek się kłócić, czy poznać nowych wrogów. Wręcz odwrotnie. Niezbyt miło mi się czyta, że uważasz mnie za kogoś z inteligencją poniżej średniej. 

Jakoś nie widziałem pośród zainteresowań 2ki pozostałych okrętownictwa. Również nie prowadziłem dyskusji z kimkolwiek na tematy w których jestem laikiem. 

Urazy nie żywię, ale ocenianie kogoś po nicku nie jest chyba dobrą postawą. W każdym razie(być może kiedyś) do zobaczenia w trasie 😏 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Literat napisał:

Jakoś nie widziałem pośród zainteresowań 2ki pozostałych okrętownictwa.

nie żebym coś tam sugerował ale tak mi się po prostu przypomniało że kiedyś tam był taki jeden co mieszkał u skośnookich i PODOBNO projektował statki  😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kiler napisał:

nie żebym coś tam sugerował ale tak mi się po prostu przypomniało że kiedyś tam był taki jeden co mieszkał u skośnookich i PODOBNO projektował statki  😉

Ja nie projektuję, a użytkuję (mechanik okrętowy). W razie potrzeby weryfikacji mogę przesłać  kilka zdjęć, żeby znowu nie być posądzonym o inną tożsamość (chociaż chwalić się nie lubię) 

Żółtki to takie robaki (a przynajmniej mało który jest bardziej inteligentny od robaka), chociaż pożyteczne czasami 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...