Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od kilku dni posiadam prawo jazdy a1 i zamierzam się do kupna czegoś nowego. Jestem jeszcze zielony w tych wszystkich "markach" więc chciałbym prosić was o małą poradę co do wyboru motocykla. Obecnie posiadam jakieś 4 tys. i na tą chwilę nie dam rady nic więcej uzbierać. Wiem że za taką kwotę luksusów nie będzie! :D Jeśli chodzi o wygląd to poszukuje czegoś w stylu "barton fighter". Podałem ten przykład ponieważ sam posiadałem ten motorowerek i jakoś na niego nie narzekałem choć chiniol. Jeszcze jedno, fajnie by było gdyby znalazło się coś nowego za tą cenę ponieważ Mamka nie zgodzi się na używany (stereotypy).

Ogólnie wędruję tylko do szkoły itd. oraz raz na kilka miesięcy wyjeżdżam do dziadków około 400km w jedną stronę.

Biorę pod uwagę wszystkie marki mogą być nawet chiniole, bo jak się dba to się da jeździć najlepiej czterosuwowy.

Chodzi mi tylko o wytrzymałość, silnik, i ogólnie aby mi się nie rozpadał (dobre wykończenia) po kilku tyś. km.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, wiem ale wolałem napisać swój bo naprawdę nie jeden z nich przeglądałem i nic mi to nie dało.

 

Ta CBR 125 jest bardzo fajna ale właśnie wygląda jak taki ścigacz a mi bardziej chodziło coś o takiego jak Chopper tyle tylko że nie tak do końca xd (Sam nie wiem jak to opisać)

 

Mamkę, matulę itd. sorki pochodzę ze śląska :P raczej właśnie nie da rady no ale spróbuje again.

 

Edit. Znalazłem coś pięknego, właśnie o takie cacuszko mi chodzi Yamaha YBR 125 tylko nie za taką cene.

Edytowane przez Kamil Kot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może varadero, ze swojej strony nie polecam ci chińczyków, ja w swoim przeżyłem chyba każdą możliwą usterkę, szczególnie silniki są do d..., a mamie powiedz, że średnia wytrzymałość chińczyków do 10- 15 tys., a japońce leciutko robią przebiegi po 50tys. i nic się im nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...