Skocz do zawartości

Auto 4x4


HARPAGAN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przód na stałe i tył dopinany przyciskiem =gay

 

Misiak, czasem nawet cos fajnego napiszesz !

 

Siema ! Jest tu Ktoś kto na co dzień lata Grand Cherokee WJ 4.0 lpg? Potrzebuje opinii, im więcej tym lepiej... :) Pozdrawiam!

 

Mialem 4.0 i zadna rewelacja, 5,7 notabene rowniez doopy nie urywa, na polskie drogi toto sie zupelnie nie nadawalo, okreslilbym " Kolyska " bo mozna bylo przy wiekszej predkosci choroby morskiej dostac, tak tym kolysalo, odpusc, nie warto !

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekcja nr1:

Zapinasz przed wjazdem w lager. :)

I określ którą... :cool:

 

piwo mu :D

ja też wolę starą szkołe która wymaga myślenia od kierowcy i umiejętnego operowania biegami i napędami a nie jadę sobie z tyłem bez spięcia i liczę że jak wpierdolę w błoto to elektronika wyjedzie za mnie :D jeździłem wozidłami volvo na budowie gdzie właśnie jest teoretycznie super intelignetny 6x6 który sam sobie przełącza reduktor /bez ( skrzynia automat ) i w teori dohamowywuje koła które się ślizgają w praktyce często były chwile że gdyby nie kosmiczny prześwit , fakt że to się łamie w pół to zostałbym albo do wiosny aż wyschnie albo do zimy aż zmarznie :D nie ma to jak t815 spięte wszystko na sztywno , reduktor podłoga i idzie jak dzika świnia , woda przez uchyloną szybę się do kabiny wlewa ale idzie :D

 

a 90% samochodów terenowych ma niestety jeszcze tak że tak naprawdę z odpiętymi napędami blokadami i reduktorami gorzej sobie radzą w piachu niż tico czy maluch bo są ciężkie i zaraz zaczynają kopać i siadają a wtedy czasem przód już nie pomoże , wiem jak kumpel latał frotą sport 2.0 z napędem i na reduktorze mao było miejsc gdzie poległa ale z gołym tyłem i bez reduktora to nie była w stanie podjechać tam gdzie ja buggy z malucha wjechałem :D

 

i potem jest tak że zanim elektronika zatrybi to jest już za późno i trzeba traktor ( a są miejsca gdzie konkretny traktor albo spych gąsienicowy tylko , zwykła 30-stka też wcale wbrew pozorom nie jest taka mega offroadowa i jak jest ślisko to bez napędu niewiele szarpnie )

 

widzisz jest mokro -napęd reduktor , jak się okaże że nie był potrzebny zrobisz lekki przepał tylko a jak nie zapniesz a się okaże że jest potrzebny to może być za późno ....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...