Skocz do zawartości

Road King


Amon666
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A chyba już nie muszę, bo Ty napisałeś :biggrin:

Szkoda że wszystkie zdjęcia wysłałem, wtedy można by było napisać że bezwypadkowy, człowiek zawsze się uczy na błędach. :banghead:

Edytowane przez emilio1400
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No j a jak juz wiemy co widzimy to porosimy no jeszcze coby nie jechac po proznicy .....

Od tylu widac ze kufry inaczej spaspowane, dostal gdzie mocno lewa strona po calej dlygosci .... moze ma i lagi proste ale sporo rzeczy do robopty.

Gmole won, kufry to samo i wtedy bawimy sie w sprawdzani trakcji ..... 40000 bedzie zdecydowanie za duzo

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak kluczyków to nie problem,do zrobienia oryginały w serwisie, reszta to pewnie kosmetyka,ja swojego sprowadziłem ze stanów i mam do niego aż cztery kluczyki.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kufry raczej na 100% do uratowania, lewa strona wyleciał z dolnych mocowań, prawy do naprawy. Gmol temat dystusyjny.

Cena napewno nie osiągnie 40tys. Napewno taniej.

Majkelpl to kupe rzeczy do roboty, to co to by miało być według Ciebie?

Prawdopodobnie coś tam się jeszcze znajdzie, ale czy to jest kupe roboty, śmiem wątpić.

Edytowane przez emilio1400
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 25k się nadaje, da się coś zrobić z tego.

 

 

Ostatnio spotkałem "na żywo" prawdziwego RK na EVO. Wizualnie szok! Takie cudo mi się marzy. Z daleka wyglądał idealnie, dopiero po bliższej analizie ujrzałem krzwydę typu masa dodatków Kuryakin, prostowaną i malowaną ramę, obgryzione siedzenie itp. No i układ wtryskowy. Niestety po dźwięku na początku byłem pewien że to Yamaha GayStar nadjeżdża. Sieczkarnia i zero emocji z wydechu. Wolne obroty "na ucho" ze 1100RPM, równo i gładko. Żadnych kichnięć, prychnięć, nie gubił nawet ani jednego suwu pracy....

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkelpl to kupe rzeczy do roboty, to co to by miało być według Ciebie?

 

No wlasnie to co wyjdzie po zdjeciu gmoli i kufrow ...

Sprawdzi sie jak walniety i uszkodzony jest sprzet iw tedy bedzie "zabawa"

A jak kupujesz sprzeta za 40 dychy to raczej z mysla ze wsiadasz i jedziesz .

Mozna dac ze 20 i samemu dalej go wyszykowac liczac sie z ewentualna "mina" i problemami.

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...