Skocz do zawartości

Tylko pytam


Inula
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

Wracając do tematu!!! Na plakacie jest wszystko opisane. Każdy chętny może kontaktować się pod nr podanym na plakacie lub bezpośrednio ze mną pod 500 786 343.

Potrzebujemy też dodatkowych kasków, gdyby ktoś był skłonny nam pomóc :)

post-64542-0-16620800-1364340044_thumb.jpg

Gdybym miała osiem rąk klaskałabym w dolby surround

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu!!! Na plakacie jest wszystko opisane. Każdy chętny może kontaktować się pod nr podanym na plakacie lub bezpośrednio ze mną pod 500 786 343.

Potrzebujemy też dodatkowych kasków, gdyby ktoś był skłonny nam pomóc :)

 

Oby do 14 maja snieg stopnial :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Będzie ciepło!!! Już ja to załatwie :) Na uszach będę stawać, ale ciepło będzie!

 

I jak? Stajesz na tych uszach? ;)

 

Gdybym mial jakis udzial w organizacji tej imprezy, to juz bym cos na jej temat napisal... a przynajmniej przypomnialbym, ze to juz za dwa dni.

 

 

30 motórów!!! By się dzieci poszczali z radości :) Dla mnie bomba! Byłoby świetnie!

 

Dobra, to ten. Poza tym, że kontaktujemy się tutaj na forum, to w moim profilu znajduje się mój nr telefonu i gg. Każdego kto poważnie myśli o udziale w takiej akcji proszę o kontakt w jaki sposób mu wygodnie :) Uprzedzam, że jak akcja będzie coraz bliżej realizacji zawiadomimy media i będziemy wychwalać pod niebosa motocyklistów i ich działalność chatyratatatywną ;) Jutro idę do dyrektora gimnazjum i zapytam ile z finansów szkoły może przeznaczyć na ognicho :)

 

Rzeczywiscie... w mediach wrecz huczy na temat Twojej akcji :biggrin: Az strach pomyslec co sie bedzie dzialo, jesli we wtorek impreza sie odbedzie :tongue:

 

Osobiscie trzymam kciuki - szczerze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I jak? Stajesz na tych uszach? ;)

 

Gdybym mial jakis udzial w organizacji tej imprezy, to juz bym cos na jej temat napisal... a przynajmniej przypomnialbym, ze to juz za dwa dni.

 

 

 

Rzeczywiscie... w mediach wrecz huczy na temat Twojej akcji :biggrin: Az strach pomyslec co sie bedzie dzialo, jesli we wtorek impreza sie odbedzie :tongue:

 

Osobiscie trzymam kciuki - szczerze!

Mamy patronat Kuriera Lubelskiego. Przyjeżdża do nas Kasia Pisarska z TTV - psie adopcje. A na uszach stawać nie musiałam, bo i całkiem fajna pogoda się zapowiada.

Ileż razy mogę drążyć jeden i ten sam temat, skupiłam się na tym co jest do zrobienia. Niestety papierkowej roboty było od groma ( Policja, Pogotowie, Straz pożarna i nawet cholerny zarząd dróg i mostów... )

Nie przypominam, bo już to robiłam. Zebrało się tylu ludzi ilu chciało się zebrać i z tego jestem zadowolona. Karmy mamy 467kg, co jest całkiem dobrym wynikiem.

No i jutro jedziemy :)

Gdybym miała osiem rąk klaskałabym w dolby surround

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...