Skocz do zawartości

Tylko pytam


Inula
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co roku organizujemy, w porozumieniu z Gimnazjum nr 9 w Lublinie, zbiórkę darów rzeczowych i pieniędzy dla najbiedniejszych schronisk dla zwierząt. W przyszłym roku chciałybyśmy zrobić coś, czego jeszcze nie robiłyśmy, mianowicie przejazd przez Lublin z dzieciakami, które zbiorą najwięcej ( w ramach nagrody ). Czy jest do zrealizowania z waszą pomocą?

Gdybym miała osiem rąk klaskałabym w dolby surround

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ze sie uda, ale rzeczywiscie napisz na lublin.riders.pl Wiekszosc z nas tylko tamto forum ogarnia.

 

Pozdro. R. ;)

 

Ok,ok. Dziękuję. Będę się tam kierować. Prawdę mówiąc zależy mi bardzo. Dla dzieciaków to niesamowita motywacja. Chciałyśmy zrobić też akcję dla Hospicjum Małego Księcia. W zeszłym roku udało nam się zwerbować dzieciaki, które opiekują się maluszkami jako "koledzy do zabawy". Zauważyłam, że kiedy pada hasło "motocykle", to dzieciaki zaczynają być bardzo poruszone i energicznie działają :) Świetna sprawa.

Gdybym miała osiem rąk klaskałabym w dolby surround

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ciekawy, a z Wawy do Lublina to przecież rzut beretem, Panowie...Godzina jazdy? Dobra, godzina 10 minut ;).

 

Wszystko jest jeszcze do ustalenia. Chciałybyśmy wyłonić 8 dzieciaków, które uzbierają najwięcej. Trasa przejazdu byłaby niezbyt długa, ale mamy w planie wynająć miejsce w lesie i zrobić ognicho dla dzieciaków i motocyklistów :) Potrzebuję ośmiu chętnych, bo ja jadę jako opieka i na plecaku mam opiekunkę ze szkoły. Poza tym, mnie dzieciaki znają i żadna dla nich frajda jechać ze mną :). Z ognicha powrót pod szkołe i fota z motocyklistami :)

Gdyby jednak okazało się można np. zebrać dary w samochód i pojechać do wybranego schroniska, np. Rachów Stary, wtedy dzieciaki mogłyby być dowiezione tam na motocyklach i same przekazać to, co uzbierały. Jeszcze piszemy program, który musimy przekazać rodzicom, ich papierowa zgoda jest niezbędna. I muszę wykupić ubezpieczenie na ten dzień dla wszystkich.

Gdybym miała osiem rąk klaskałabym w dolby surround

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie pisze ;)

Pofadam z chlopakami od rusków z koszami ;)

To była by frajda ;)

Może jakeiś weterany by sie znalazły ;)

A jak bedzie 30 motocykli które zajadą pod gimnazjum to też zle nie ebdzie ;>??

P.S. Motocykl z przyczepką by się etż znalazł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie pisze ;)

Pofadam z chlopakami od rusków z koszami ;)

To była by frajda ;)

Może jakeiś weterany by sie znalazły ;)

A jak bedzie 30 motocykli które zajadą pod gimnazjum to też zle nie ebdzie ;>??

P.S. Motocykl z przyczepką by się etż znalazł ;)

 

30 motórów!!! By się dzieci poszczali z radości :) Dla mnie bomba! Byłoby świetnie!

 

Dobra, to ten. Poza tym, że kontaktujemy się tutaj na forum, to w moim profilu znajduje się mój nr telefonu i gg. Każdego kto poważnie myśli o udziale w takiej akcji proszę o kontakt w jaki sposób mu wygodnie :) Uprzedzam, że jak akcja będzie coraz bliżej realizacji zawiadomimy media i będziemy wychwalać pod niebosa motocyklistów i ich działalność chatyratatatywną ;) Jutro idę do dyrektora gimnazjum i zapytam ile z finansów szkoły może przeznaczyć na ognicho :)

Gdybym miała osiem rąk klaskałabym w dolby surround

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...