Skocz do zawartości

Jak otworzyć maskę..?!


dejwid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej alarm teraz maska, akumulator znów sie wyładował chciałem go naładowac, naciskam dzwignie aby otworzyć maske pyk - nie da się. Linka nie jest urwana, ponieważ slyszę, że odbija tj bolec który wybija maskę do góry sie zablokował i tego nie robi.. Zna ktoś jakiś sposób aby ją otworzyć?

Edytowane przez dejwid

'Opinia jest jak dziura w dupie, każdy ma swoją'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej alarm teraz maska, akumulator znów sie wyładował chciałem go naładowac, naciskam dzwignie aby otworzyć maske pyk - nie da się. Linka nie jest urwana, ponieważ slyszę, że odbija tj bolec który wybija maskę do góry sie zablokował i tego nie robi.. Zna ktoś jakiś sposób aby ją otworzyć?

Dejwid :laugh: :laugh: To Ty ? http://www.youtube.com/watch?v=gF0Ulgvfv38&feature=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu wiedziałem, że ktoś to wrzuci.. Nie to nie ja.. A tak na serio, ma ktoś jakiś pomysł, bo zależy mi bardzo na otwarciu... :banghead:

 

Musisz poprosic kogos o pomoc jedna osoba musi posiagnac za dzwigni otwierania maski a Ty naciskaj obiema dłońmi ma maske w miejscu zamka, jezeli nie pomoze mozesz spróbowac pociągnąc maske albo na przemian. wszystko oczywiscie na nacięgnietej lince. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, jest mały problem. Auto nie jest wstanie pojechać o własnych siłach, bede zaraz probował z rekoma, girlla sie nie da wymontować.

 

George954rr dzieki za porade, zadziałało.. Spreżyna troche jest już zaśniedziała i otwór w który ona wchodzi, mysle ze WD40 powinno dać rade. A jak nie to poszukam na złomie takiej taili i wymienie.

 

 

:flesje: :flesje:

'Opinia jest jak dziura w dupie, każdy ma swoją'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...