Jump to content
bushmaster

Co się dzieje z forum?

Recommended Posts

Pamiętam czasy, kiedy administratorem był Shrek, a staszek_s był mężczyzną w kwiecie wieku. Gdzie na forum udzialała się mocna grupa z Wrocławia, z Protem na czele, byli Paweł, MarianKa, jurjuszi, Adam, Łysy, Zbychu, Dziadu, Niecne Zielone Oczy, Grass i wielu, wielu innych, którrych nie sposób wymienić (pamiętam jeszcze czasy starego sierżanta).

Dzisiaj i Adam M. udziela się rzadziej. Co drugi temat jest spamowany w prymitywny sposób przez jednego z moderatorów. Brakuje mi tamtych ludzi, mimo że od 6 lat jestem tu tylko czytaczem (choć wiernym),

Macie podobne odczucia, czy tylko ja mam okres? Jest jakaś szansa, żeby wrócić do tamtego stanu?

PS. Dla uczciwości - nie znam powodów, dla jakich wyżej wymienieni zrezygnowali z aktywnego uczestniczenia w życiu forum, nikt mnie do niczego nie upoważniał - pisze o własnych odczuciach.

Patrzcie, akurat mnie coś tknęło i zalogowałem się tutaj po dłuuuugiej przerwie :). Wszystko u mnie OK, Niecne Zielone Oczy też w doskonałej formie. Pewnie sporo z wymienionych osób zerka tutaj, ale nie widzi potrzeby wypowiadania się. A stare czasy wspomina się bardzo fajnie, początki forum i mootocyklowej drogi to był naprawdę fajny okres.

ja bylem i nadal jestem , a co do poziomu forum to spamu i szydery to dopiero bylo z 8 lat temu , teraz wszyscy "dorosli" :laugh:

WERA#111

Czy tu jakies posty zostaly usuniete?

Adam: Tak, wywaliłem bzdury, które pojawiają się w połowie wątków w "Piwie".

Posty zawsze lecą jeżeli skrytykuje się moderatora :icon_mrgreen: ,nawet jeżeli nie jest to obelżywe.LWG :buttrock:

Patrzcie, akurat mnie coś tknęło i zalogowałem się tutaj po dłuuuugiej przerwie :). Wszystko u mnie OK, Niecne Zielone Oczy też w doskonałej formie. Pewnie sporo z wymienionych osób zerka tutaj, ale nie widzi potrzeby wypowiadania się. A stare czasy wspomina się bardzo fajnie, początki forum i mootocyklowej drogi to był naprawdę fajny okres.

No to dobrze wiedzieć :flesje:

Władza sobie usuwa co się jej podoba, albo co jest niewygodne. Standard.

Tak tylko,że to jest podobno forum wszystkich motocyklistów a nie wiec polityczny,więc skoro jego ekscelencja Pan moderator Yuby może się ewidentnie czepiać pewnej grupy motocyklistów i wtedy jest fajnie,to dlaczego odpowiedzi jednego z jej przedstawicieli nie zawierające treści wulgarnych,a jedynie ironiczne są kasowane.Dział "Przy piwie" temat dotyczy forum(mod jest jego przedstawicielem) więc w czym problem w kolesiostwie.LWG :buttrock:

A jakiej grupy Yuby sie czepia ?

Do tej pory widzialem ze czepia sie kazdej nowej spodnicy pojawiajacej sie w powitalni.

Dajcie ten post jeszcze raz to chodziaz sobie poczytam.

Ewidentnie czuje Pan moderator Yuby miętę do VTX-siarzy,a o odnośnie usuwania postów czy ja gdzieś napisałem,że Yuby usuwa.Nie mam w zwyczaju obrażać kogokolwiek jeżeli nie znam go osobiście.Pozdro :buttrock:

Edited by szafa76

A ja tylko chce dociec przyczyn, dlaczego starzy memberzy sie nie udzielaja :( jurjuszi dajesz ;)

4. odcięli im neta za nie płacenie rachunków.

I tak się nieźle trzymamy, jak na takiego staruszka w sieci ;)

Poza tym kuknijcie czasem w najstarsze nicki, wbrew pozorom, wiele z tych osób przegląd forum, a to że nie piszą, co cóż, jak wyżej, czas leci, niekiedy zmieniają się zainteresowania, niekiedy priorytety, niekiedy środowiska, niekiedy kraje. Wciąż przychodzą nowi ludzi, starzy odchodzą, czasem zostają. Trudno, abyśmy 10 lat kisili się w tym samym sosie, to nie rodzina, żeby kogoś trzmać na siłę i zmuszać do corocznych imienin w towarzystwie cioć ;) Zresztą kilka tygodni temu był wątek o starej ekipie i dużo ludzi tam się odezwało.

Borki są, kto chce sobie przypomnieć stare czasy, pogadać i napić się piwka, niech przyjedzie, a nie miele jęzorem, jak to fatalnie jest, że starej wiary nie widać.

pzdr

Jest moc, że jedno forum żyje od tylu lat. A że się zmienia, cóż taka kolej rzeczy ;) Jak komuś się nie widzi, to idzie gdzie indziej - przymusu czytania jeszcze nie wprowadzili ;)

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1