Skocz do zawartości

Prawko na A1 a prawko na A


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic dodatkowo ne zyskujesz, poza tym, ze juz cos potrafisz.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egzamin teoretyczny jest chyba ważny pół roku tylko. Choćbyś miał prawko na helikopter łódź podowdną i ciuchcie i tak musisz testy jesze raz pisac.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam kilka pytań. Tą sprawę pierwszą już rozwiązałem z waszą pomocą.

1. Czy zdajac na A1 mozna zaczac tak samo jak na prawko B czyli 4 miesiace przed uzyskaniem danego wieku ?

2. Czy motocykle o poj. 125 nadają sie na zlot ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egzamin teoretyczny jest chyba ważny pół roku tylko. Choćbyś miał prawko na helikopter łódź podowdną i ciuchcie i tak musisz testy jesze raz pisac.

 

i tu się mylisz, dopiero co zdawałem kat A po 2 latach od egzaminu na A1 i jakoś nie musiałem zdawać ponownie teorii,

była nawet możliwość żebym zdawał na tym samym motocyklu co 2 lata wcześniej

 

Jeszcze mam kilka pytań. Tą sprawę pierwszą już rozwiązałem z waszą pomocą.

1. Czy zdajac na A1 mozna zaczac tak samo jak na prawko B czyli 4 miesiace przed uzyskaniem danego wieku ?

2. Czy motocykle o poj. 125 nadają sie na zlot ?

 

nie 4 miesiące a 3 miesiące i ma to zastosowanie do każdej kategorii PJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu się mylisz, dopiero co zdawałem kat A po 2 latach od egzaminu na A1 i jakoś nie musiałem zdawać ponownie teorii,

była nawet możliwość żebym zdawał na tym samym motocyklu co 2 lata wcześniej

 

 

 

nie 4 miesiące a 3 miesiące i ma to zastosowanie do każdej kategorii PJ

 

A moglbys odpowiedziec na 2 pytanie bo bardzo mnie to interesuje. Czy takie motorki tez szanujecie na zlotach :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moglbys odpowiedziec na 2 pytanie bo bardzo mnie to interesuje. Czy takie motorki tez szanujecie na zlotach :]

 

To sie szanuje motocykl czy czlowieka?

 

Mysle ze na to pytanie mozesz sobie sam odpowiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. To mniej wiecej by to było wszystko. Ale jest jeden problem jak przekonać rodziców głównie tate by pozwolił mi robić prawko na A1. Mówi mi że się zabije, na takim sprzęcie. Miał ktoś takie przeżycie jak ja ? :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, odsyłam do wyszukiwarki. wystarczy tych pytań, na które przeciętnie rozgarnięty człowiek z umiejętnością czytania ze zrozumieniem sam potrafiłby znaleźć sobie odpowiedź

 

zamykam

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...