Skocz do zawartości

Suzuki ts 50/70 linka gazu.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem ostatnio suzuuki ts50/70 i jest tam taka linka gazu która z mantetki wychodzi w jednym pancerzu (standardowo) i w połowie jest (trójnik) takie rozgałęzienie na dwie linki z którego to jedna idzie do gaźnika na przepustnicę a jedna wkręcana jest w karter i mje pytanie brzmi jaką tolę spełnia ta część linki podłączonej do kartera?? jeżeli trzeba zrobię zdjęcia jak to wszystko wygląda :)

 

Mam jeszcze jedno pytanie z cylindra przy gardzieli wystaje taka rurka jak na zdjęciu, do czego ona ma być podłączona? (mam taki sam cylinder)

post-60571-0-24907700-1343203665.jpg

(zdjęcie pobrane na potrzeby własne ze strony sklepu internetowego "www.shop.mieloch.pl")

 

PS. ja mam ją całkiem zatkaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele,co mam Ci jeszcze napisać skoro już Ci wyjaśniłem jaką funkcję pełni? przeczytaj jeszcze raz albo bierz połowę tematu...

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego by nie? przecież z czegoś ta pompa musi być napędzana..na korbę nie będzie więc napęd pośrednio z wału,zresztą nie musi być bezpośrednio w karterze...

miałem tskę i przerabiałem temat linki gazu...

jak coś to mam do opchnięcia,skrzynie biegów,i właśnie pompę oleju i kartery ale w słabym stanie,i jeszcze jakieś pierdoły bo kupiłem jako ,,zapasowe" :D

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...