Jump to content

Recommended Posts

będę potrzebowal pomocy mechanika w LUBLINIE-jesli znacie kogoś i możecie wskazać będę niezmiernie wdzięczny... :crossy:

Pozd KAmil

No co Ty - honda Ci sie w drodze rozpadla ?

spokkoooojnie :crossy:))))

ale będę musial dokręcic co nieco i planuje to zrobic w lublinie :crossy:

pozatym uszczelka pod glowicą byl zwalona dlatego pluł płynem Martiusie :clap:

no1!! pozd Kamil

a i martius zadzwonie jutro do Cibie potrzeba mi jednej info z serwisówki ok?

Dobra - ale bede jutro w rozjazdach jak mi wczesniej powiesz o co chodzi to sprobuje w ciagu godziny sprawdzic w serwisowce, bo w pracy mam tylko PDF a w domu papierowe w ktorych szybciej sie szuka. Ale cos sie poradzi - sprawdze i oddzwonie.

uszczelka pod glowicą byl zwalona dlatego pluł płynem Martiusie

A jednak potwierdziły się moje i innych sugestie - najprawdopodobniej był to wynik przgrzewania się motocykla w czasie jak miałeś niesprawny termostat :-(.

POzdro, Pawel

Witam. Szukam sprawdzonego mechanika w Lublinie czy okolicach, lub w podkarpackim, któremu Harleye nie są obce. Ktoś może kogoś polecić?

mam takiego. Bardzo godny polecenia (pedant). Nauki zdobywał w salonie HD, gdy ten jeszcze był w Lublinie. Zainteresowany?

Jestem zainteresowany. Jakby można było dostać jakiś kontakt do tego Jegomościa, to byłbym wdzięczny.

Jestem zainteresowany. Jakby można było dostać jakiś kontakt do tego Jegomościa, to byłbym wdzięczny.

Okej. Zapytam go, czy mogę udostępnić jego numerek, a po wyrażeniu zgody wyślę na PW. Czekaj

• Create New...