Jump to content

Platinum Yamaha Street Experience 9-10 lipca

Vega_k
 Share

Recommended Posts

Zgłosiłem się ponad dwa tygodnie temu i jak narazie cisza. Generalnie jest "jakaś" selekcja. Yamaha mówi, że to dealer robi selekcję, a dealer mówi, ze Yamaha :)

Mail jest od Yamahy?

Edited by PCe

Mail jest od Yamahy.

Ale wg mnie decydują jednak dealerzy - bo w plakacie było napisane - jedź do swojego dilera i przekonaj go, że to Ty powinieneś pojechać. Więc wg mnie liczy się "wstawiennictwo" danego dealera za osobą zgłaszającą się.

Od Yamahy otrzymałem informcję, że listy przesyłają do nich dealerzy i jest duże prawdopodobieństwo, że to oni robią pierwszą selekcję.

No dokładnie - ja u mojego dealera kupiłam dwa motocykle i dużo innych rzeczy - to na pewno mi nie zaszkodziło przy podejmowaniu decyzji o uczestnictwie :)

Udało się! :) Wczoraj dostałem zaproszenie późnym wieczorem. Jadę do poznania w niedzielę po południu, nocuję w hotelu.

Czy ktoś jeszcze wybiera się z Warszawy?

Edited by PCe

• 2 weeks later...

Tak, właśnie dostałam maila, że się dostałam - to trzymam kciuki, żebyś też dostał.

Koleżanki chyba nie było?

Tak w skrócie. Bardzo fajna impreza, dla mnie był to pierwszy kontakt z tak dużym obiektem jakim jest tor w Poznianiu. Uczestnicy byli podzieleni na grupy, ale czasami wydawało mi się, że na torze było za gęsto zwłaszcza jak już drugiego dnia część osób zaczęła jeździć trochę szybciej. Mój najlepszy czas to 2,07, a szybsza jazda wydawała mi się ryzykowna ze względu na opony sportowe turystyczne. Mój motocykl poczuł się wreszcie jak ryba w wodzie ;)

Zaproszono również użytkowników innych marek czy tylko yamahy??

Było dużo motocykli Yamahy, ale byli również ludzie na innych markach motocyki (BMW, KTM, Honda itp). Warunkiem był motocykl zarejestrowany, głośność max 96 dB.