Skocz do zawartości

Woodstock 2-4.08.2012


Rekomendowane odpowiedzi

Jest ktoś chętny jechać ze śląska na woodstock rally w dniu 2 sierpnia 2011 roku?

przelotówka około 90km/h - małym chopperem dośc mocno załadowanym,

jestem współorganizatorem, zapraszam na zlot, miłoby było gdybym nie jechał sam:)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeszcze tylko 1 miesią icon_smile.gif Tym co byli tłumaczyć nie trzeba dla tych co pierwszy raz parę słów...

 

1.Miejsce, będzie to ta sama miejscówka co rok temu, wjazd od ulicy Milenijnej ( oczywiście Kostrzyń )

mapka:

http://s.wosp.org.pl/Image/mapa17%281%29.jpg

2.Termin: 2-4 sierpień

3.Opłata

30zł kierowca 20zł pasażer

4.Co za wjazdówkę

a.ogrodzony i chroniony teren wioski motocyklowej.Z zewnątrz nikt nie jest wpuszczany więc ryzyko że ktoś wam obrobi namiot jest w porównaniu z otwartym terenem Woodstocku znikome.

b.chroniony parking motocyklowy.Każdy wyjeżdżający jest kontrolowany czy nie pomylił motocykli icon_wink.gif

c.Kawiarenka czynna 24h gdzie kawa i herbata jest już w cenie wjazdówki bez ograniczeń

d.ciepłe żarełko z kuchni polowej X2

e. własna mała sceną muzyczną

 

A teraz garść wskazówek i porad: !!!!!!

 

1.Czy dostanę się na zlot?

trzy lata temu było nas ok 700 dwa lata temu ok 1500, rok temu juz ponad 2000 . Teren zlotu jest ograniczony, jest więc ryzyko dla tych co chcą przyjechać w późniejszym terminie.

Jeżeli ktos chce wpaść w sobote najlepiej upewnić sie telefonicznie, mozna u mnie Zbyszek 661 39 77 59

Nie wykluczam, że może zaistnieć sytuacja w której z braku miejsca nowe osoby nie będą już rejestrowane icon_sad.gif

2.Czy wprowadze goscia

Od dwóch lat nie ma wprowadzania gości.Oczywiście nikt wam nie zabroni zarejestrowania pasażerki ale nie przejdzie numer z rejestracją na motocykl więcej jak jednego pasażera , no chyba że moto z koszem lub 3 0s0bowa traja ;-)

3.Co z alkoholem?

Na terenie wioski nie kupicie ale w pobliżu jest woodstockowa wioska piwna i tam bez ograniczeń.

Przypominam, że na terenie całego Woodstocku jest zakaz używania pojemników szklanych więc jak przywozicie coś ze sobą to przelejcie w pojemniki plastikowe.

4. Żarełko. Na terenie zlotu nie ma płatnego cateringu ale tuż obok wioski motocyklowej jest rozbity w namiocie market ( chyba Tesco ) + wypad do miasta + catering na terenie woodstock

5. Żadnych grilli i ognisk ( dotyczy całego woodstocku )

6.w piątek ruch kołowy na terenie woodstocku jest już zamknięty i poruszanie się motocyklem jest niewskazane, możecie wyjechać ale bez gwarancji że policja wpuści was z powrotem icon_wink.gif ( nie dotyczy parady )

 

Przed zlotem będzie info na naszej stronie http://www.boanerges.pl

 

Pozdrawiam i do zobaczenia

Jastrząb

Sekretarz CKM Boanerges

 

Ps.trochę wspomnień z zeszłego roku

http://www.en.wosp.org.pl/woodstock_fes ... dness.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, rok temu byłam i nie powiem... byłam zachwycona organizacją. W tym roku będę w czwartek rano i mam nadzieję bawić się tak jak rok temu. Tym którzy nie byli polecam, miejsce w 100% bezpieczne. Do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obowiązkowo jak co roku :) mam nadzieję, że będzie zeszłoroczna księga gości, bo chętnie byśmy poczytali wpisy :) ps. drożejecie... :)

 

Koszalin tez sie zjawi:) w tym roku do Rudnej nie dalismy rady, ale odbijemy na woodstocku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzester Synku w tym roku damy w palnik ;) Lecim oba? Szybka turystyka ? :D

 

drożeją bo to ta pieprzona inflacja, tusk i reszta zła ... Koszty tego baletu wzrosły to i wjazd wzrasta, co jak co ale Boanerges`ów o chęć wielkich zysków z woodstocku nie podejrzewam ...

Byle niewypałów Ktoś nie wykopał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle jestem (no może poza zeszłym rokiem:P) i jak zwykle nie wbijam do wiochy :P

na szczęście nie gra prodigy więc mam nadzieje, że się tyle buraków nie zjedzie :D

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obowiązkowo jak co roku :) mam nadzieję, że będzie zeszłoroczna księga gości, bo chętnie byśmy poczytali wpisy :) ps. drożejecie... :)

 

Hmm wjazdówka taka jak w zeszłym roku czyli niska więc w czym drożejemy?

Zawsze jest płatne pole namiotowe, chyba 30zł od osoby za dobę + moto płatne oddzielnie :-)

zapytam o zeszłoroczną księgę postaram się żeby była

ps.mam nadzieję że nie będzie tak prażyć jak teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, widzę że jest kilka osób dobrze poinformowanych w temacie, planujemy w kilka osób wybrać się motocyklami ale nurtuje nas kwestia wjazdu na woodstock... Z jednej strony piszecie data zlotu 2-4 sierpnia, natomiast na stronie woodstocku można znaleźć takie info:

"Pamiętajcie, że wjazd na pole będzie możliwy do końca 31 lipca. Jeśli pole zapełni się wcześniej, to decyzję o zamknięciu, ze względu na Wasze bezpieczeństwo, będziemy podejmować wcześniej. Wyjazd możliwy będzie dopiero 5 sierpnia. Pomiędzy tymi datami obowiązuje całkowity zakaz poruszania się pojazdów."

 

Więc jak to w końcu jest? do 31 ostatecznie trzeba przyjechać, czy z innej beczki, dopiero 2 rozpoczyna się motowioska i wcześniej czeka nas nocka na parkingu?

 

pozdro i z góry dzięki za odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...